?>
گلی شی      دانلود فیلم دوبله فارسی      نوید      ویپ چی      روز ۱۰۰      سازندگی و توسعه      هفت ستاره      روز 100      تیترفا      سینما برتر      ماه 360      -      -      قیمت روز      بلوک سبک      -      قرص تاخیری      آموزش تعمیرات موبایل      *      +      -      *      +      استخر پیش ساخته      تراست ولت      ردیاب موتور      *      صرافی تتر      بروکر فارکس      +      خرید کتاب تاپ ناچ      +      *      تحلیل اتریوم      -      فیلم هندی      *      -      -      .      +      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
همسرداري

همسرداري
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 117
دیروز : 150
افراد آنلاین : 2
همه : 98571
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

سوالات سلامت جسمي در ازدواج به منظور آشنايي با سلامت جسمي و شناخت بيماري هاي همسر آيندتان است. زيرا سلامت و يا بيماري هر يك تاثير زيادي در روابط شما دارد. گرايشات و تمايلات شما به همسرتان چيزي است كه او را از يك دوست ساده متمايز مي كند و به همسر و شريك احساسي تان تبديل مي كند.
هرگز نبايد به رابطه جنسي خود و همسرتان به چشم سرگرمي يا عمل اجباري نگاه كنيد، بلكه بايد آن را كاري با معني بدانيد و به ديده احترام به آن نگاه كنيد. 
سوالات سلامت جسمي خواستگارمركز مشاوره ستاره زندگي: هر يك از زوجين بايد افكار، احساسات و تمايلات خود را به همسرش بگويند و هرگز نبايد منتظر بمانند تا همسرشان كشف كند كه چه چيزهايي براي آن ها لذت بخش هستند و از چه كارها و حركاتي لذت چنداني نمي برند.
صميميت و پايداري در رابطه مستلزم گذشت زمان است.


 اين نوع صميميت در سطوح و به شكل هاي مختلفي به دست مي آيد و ممكن است به شكل جنسي يا به شكل هاي ديگري مانند حمايت كردن و تسلي بخشيدن باشد. اين نوع صميميت از زوجي به زوج ديگر متفاوت است.
هرگز نيروي نهفته در كارهاي كوچكي كه براي همسرتان مي كنيد را فراموش نكنيد.

سوالات سلامت جسمي در ازدواجصحبت در مورد مسائل فيزيكي و جسمانيتحقيقات مختلف نشان داده است كه طول عمر افراد متأهل نسبت به افراد مجرد بيش تر است. يكي از دلايل طول عمر افراد متأهل آن است كه متأهل ها از مراقبت و نگهداري بيش تري نسبت به افراد مجرد برخوردار هستند.
 زن و شوهر زودتر از هر فرد ديگري حتي دكتر متوجه تغييرات فيزيكي در همسرشان مي شوند.
عشق، محبت نوازش و توجه بين زن و شوهر نيرويي التيام بخش و شفا دهنده است.

منبع:كانون مشاوران ايران-سوالات سلامت جسمي در ازدواج


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۴۶:۱۲ ] [ دكتر غلامي ]

چگونه به همسرمان بگوييم” نياز جنسي دارم؟
آيا درخواست رابطه جنسي از طرف زن كار درستي مي باشد؟ بسياري از زنان براي داشتن رابطه جنسي با همسرشان منتظر مي شوند تا همسرشان ابتدا پيش قدم شود، علل مختلفي وجود دارد كه باعث مي شود زنان در رابطه جنسي پيش قدم نشوند و اين عوامل عبارت اند از احساس شرم و خجالت و داشتن باورهاي غلط در مورد رفتارهاي جنسي در زنان.
شما هم به عنوان يك زن اميال و نيازهاي جنسي منحصر به فردي داريد و مي توانيد به همسرتان عشق بورزيد و هم  چنين با انجام راهكارهايي مي توانيد از شوهرتان درخواست رابطه جنسي داشته باشيد و احساس پشيماني را تجربه نكنيد،
با توجه به اين كه اين موضوع از نظر روانشناسي اهميت بسياري دارد در اين مقاله به بررسي آن مي پردازيم پس تا انتها اين مقاله را مورد مطالعه قرار دهيد.
درخواست رابطه از طرف زن، عواملي كه مانع اين كار مي شوندبسياري از زنان در رابطه جنسي با همسرشان پيش قدم نمي شوند و آن ها در اغلب موارد منتظرند تا شوهرشان در اين زمينه اقداماتي را انجام دهند، از جمله مهم ترين عواملي كه در اين مسئله نقش دارد شامل موارد زير مي باشد.
احساس شرم و خجالتبسياري از زنان به دليل شرم و حيايي كه دارند به خصوص در اوايل ازدواج نسبت به رابطه جنسي پيش قدم نمي شوند و هر چقدر با همسرشان صميميت عاطفي و جنسي و جسماني بيشتري داشته باشند باعث بهبود اين موضوع خواهد شد.
بسيار اهميت دارد كه زن و شوهر در مورد اميال و نيازهاي خود با يكديگر راحت باشند و در مورد آن ها با يكديگر حرف بزنند و هم چنين نسبت به خواسته هاي ديگري ارزش و اهميت قائل شوند
داشتن باورهاي غلط در مورد رابطه جنسيدر بسياري موارد در مورد پيش قدم شدن زنان در رابطه جنسي باور هاي غلطي وجود دارد، به عنوان مثال آن ها قكر مي كنند اگر زن در رابطه جنسي پيش قدم شود نوعي بي حيايي تلقي مي شود و هم چنين معتقدند كه مديريت جنسي رابطه بايد به دست كرد باشد و در صورتي كه زن در رابطه جنسي پيش قدم شود به احساس اقتدار و مردانگي همسرش لطمه وارد خواهد كرد.


براي اين كه بتوانيد رابطه جنسي لذت بخشي با همسرتان داشته باشيد بايد در مورد اين مسائل و باورها با او حرف بزنيد و نظر  او را در اين خصوص جويا شويد، بر خلاف عموم در بسياري از موارد مردها علاقه دارند كه شروع رابطه جنسي از طريق همسرشان صورت گيرد و او پيش قدم شود اين مسئله باعث برانگيختگي جنسي بيشتري براي مرد مي شود و جذابيت جنسي را براي او بالاتر خواهد كرد.
درخواست رابطه از طرف زن، بي ميلي جنسيبرخي از زنان در مورد پيش قدم شدن در رابطه جنسي باورهاي غلطي ندارند و هم چنين احساس شرم و خجالت نمي كنند اما به دليل نداشتن علاقه و انگيزه جنسي كافي، اقدامي در برقراري رابطه جنسي نمي كنند و سرد مزاج هستند، عوامل بسياري باعث سردمزاجي و تجربه بي ميلي جنسي در زنان مي شود كه مهم ترين آن ها عبارت اند از:
نوسانات هورموني در دوران قبل از قاعدگيبارداري و پس از زايمانيدرگيري با اختلالات روانشناسي مانند افسردگيدچار بودن به كژكاري هاي جنسيبراي ارزيابي دقيق اين مسئله بايد درمان هاي مناسبي از طريق روانشناس صورت گيرد تا به خوبي علل اين مسئله شناسايي شده و مورد درمان قرار گيرد.

منبع:كانون مشاوران ايران-درخواست رابطه جنسي از طرف زن به همسر چطوري بايد باشد؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۳۰:۱۳ ] [ دكتر غلامي ]

آيا با تلاش مي توان ازدواج موفقي داشت؟ برخي جواب مي دهند آري با تلاش كردن هر چيزي ممكن است. اما اينگونه نيست. رابطه نياز به تلاش و نگداري دارد در صورتيكه يك رابطه منطقي و درست باشد و هر ازدواجي را نمي توان گونه قضاوت كرد. پس بايد چكار كرد؟
ازدواج موفق با تلاشهميشه به ما گفته مي شود كه چيزهاي خوب و ارزشمند با تلاش زياد به دست مي آيند و چيزهايي كه راحت به دست مي آيند از اهميت زيادي برخوردار نيستند.
گسترش اين عقيده مي تواند صدمات زيادي به همراه داشته باشد و ممكن است به فردي كه در يك رابطه غلط قرار دارد اين اميد را بدهد كه با تلاش همه چيز درست مي شود.
آيا ازدواج متفاوت است؟ آيا براي يك رابطه درست بايد بجنگيد و تلاش كنيد؟ آيا ازدواج كار دشواري است؟
اگر كار و تلاش به اين معني باشد كه نيازهاي ديگري را اولويت قرار دهيد، هميشه مراقب رفتار خود باشيد، عادات خود را مدام بخاطر همسرتان عوض كنيد و كاري نكنيد كه همسرتان آن را توهين بداند، بهتر است اين تلاش را رها كنيد.
ازدواج از دو نفر با شخصيت و خانواده هاي متفاوت تشكيل مي شود و نيازمند سازگاري است. در ازدواج شاد و موفق زن و شوهر در زندگي هم سهيم هستند و كسي زندگي ديگري را مديريت نمي كند. از اين رو اين باور كه ازدواج خوب به مقداري تلاش نياز دارد درست است اما اين تلاش نبايد به سخت كوشي يك طرفه تبديل شود.
براي تفهيم اين موضوع مثال زير را مطالعه كنيد.احساس عاشقانه بين كامران و سارا در مدت كمي باعث ازدواج آن ها شد و پس از گذشت زمان كمي از ازدواج آن ها مشكلاتشان شروع شد. كامران عاشق كوهنوردي بود در حالي كه سارا از كوهنوردي متنفر بود. از طرفي ديگر سارا عاشق بيرون رفتن و معاشرت با زوج هاي ديگر بود ولي كامران از اين كار متنفر بود.
 تفاوت هاي آن ها به قدري زياد شد كه پس از شش ماه بيش تر وقت ها درگير تنش و درگيري بودند البته مانند هر زوجي لحظات شادي و خوشي را نيز تجربه مي كردند اما به ندرت. آن ها پس از يك سال بچه دار شدند ولي زندگي آن ها روز به روز پرتنش تر مي شد و در مورد طلاق به توافق رسيده بودند. 
آن ها حتي در حضور بقيه هم دعوا مي كردند. اما پيش از گرفتن وكيل تصميم گرفتند از كمك يك مشاور خانواده هم استفاده كنند براي همين پيش من آمدند.

متخصص مشاوره خانواده “مركز مشاوره ستاره” جلسات جداگانه و مشترك زيادي براي آن ها ترتيب دادم و بر روي مشكلات و دغدغه هاي شخصي و مشتركشان متمركز شدم. 
در طول جلسات بر اهميت روشن صحبت كردن و اجتناب از پنهان كردن موضوعات تاكيد كردم. پس از مدتي سارا ليستي از قوانين زير را بر روي يخچال خانه شان وصل كرد.
قوانين سارا براي ازدواج موفقصادق و رو راست باشيم.به جاي شروع كردن جملات با «تو هميشه…» از جمله « من احساس مي كنم..» يا «اين كار تو باعث مي شود كه من…» استفاده كنيم.ذهن خواني نكنيم. يعني فكرهاي يكديگر را حدس نزنيم.از برچسب هاي خوب و بد استفاده نكنيم و به دنبال بهبود رابطه باشيم.هرگز از شخص انتقاد نكنيم و تنها از جنبه اي از شخصيت او انتقاد كنيم.همان طور كه احساسات تو مهم هستند، احساسات من هم مهم است.از جمله «تو هميشه اين كار را انجام مي دهي» استفاده نكنيم و به جاي آننوع رفتار را به طور مشخص مطرح كنيم.

منبع:كانون مشاوران ايران-آيا با تلاش مي توان ازدواج موفقي داشت؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۳۲:۵۲ ] [ دكتر غلامي ]

پنج باور اشتباه درباره عشق چيست؟
ما انسان ها درمورد عشق و داستان هاي عاشقانه باورهاي نادرستي داريم و اين باورها باعث مي شوند ما در زندگي خود انتخاب درستي نداشته باشيم و هوشمندانه انتخاب نكنيم.
اين باورهاي غلط و رفتارهاي نادرست باعث خواهد شد كه علائم و نشانه هاي غلطي درباره ازدواج در ما به وجود آيد و اين باورها ممكن است به دليل تماشاي فيلم ها عاشقانه، كتاب هاي و رمان هاي عاشقانه و نداشتن اطلاعات كافي در مورد عشق باشد و اين كه فرد آموزش هاي كافي در مورد عشق نداشته است.
بسياري از افراد بر اساس همين باورهاي اشتباه ازدواج مي كنند و ممكن است در ازدواج با مشكلاتي رو به رو شوند كه منجر به طلاق و جدايي شود.
اين باورها اشتباه شامل موارد زير مي باشد كه در زير مورد بررسي قرار مي دهيم:
عشق واقعي مشكلات را از بين مي برد !بسياري از افراد وقتي عاشق مي شوند چشم خود را بر روي ويژگي هاي منفي فرد مي بندد و اعتقاد دارند كه اگر آن ها واقعا عاشق يكديگر باشند در اين صورت به راحتي مي توانند با مشكلات كنار بيايند و خوشبخت خواهند شد.


آن ها هنگامي كه عاشق مي شوند به خاطر عشق بسياري كه دارند خيلي از مشكلات را ناديده مي گيرند چون مي گويند ما عاشق يكديگر هستيم و اين مشكلات مهم نمي باشد. برخي از اين مشكلات عبارت اند از:
مصرف مواد مخدر و مشروبات الكليبيكار بودن و نداشتن شغلخلق و خوي بد و بي ثباتناتواني در بيان احساساتمشكل داشتن با خانوادهفراموش نكردن نامزد و ارتباط قبلياختلاف سن زيادفاصله دور ازهماختلاف مذهبينداشتن جاذبه جنسيو موارد ديگرعشق – تعهد و تفاهماما اين مشكلات در آينده ممكن است تعارض ها و اختلاف هاي بسياري براي افراد به وجود آورد و اختلافاتي در زندگي مشترك آن ها به وجود آورد كه ازدواج درست و موفقي نداشته باشند، آن ها بايد قبل از ازدواج اين مسائل را بررسي كنند تا با انتخاب درست زندگي موفقي داشته باشند.
در بعضي از روابط و زندگي مشترك هيچ گونه محبتي وجود ندارد و فرد مي گويد اگر به او محبت كند شايد بتوانم او را تغيير دهم و به خوبي زندگي خود را ادامه دهم.
بايد اين نكته را در نظر بگيريد كه وجود عشق تنها در زندگي لازم نيست و فرد بايد علاوه بر عشق بايد تعهد و تفاهم نيز داشته باشد تا بتواند زندگي عاشقانه و موفقي براي خود به وجود آورد.

منبع:كانون مشاوران ايران-پنج باور اشتباه درباره عشق چيست؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۰۰:۴۵ ] [ دكتر غلامي ]

رابطه جنسي هنگام عصبانيت خوب است؟ آيا رابطه جنسي از عصباني شدن جلوگيري مي كند؟ در ازدواج هاي نادرست و ناسالم، زوجين رابطه جنسي را به عنوان نوعي سلاح استفاده مي كنند و سعي مي كنند كه به وسيله آن همسر خود را كنترل كنند. افراد زيادي وجود دارند كه براي آن ها رابطه جنسي نوعي قدرت محسوب مي شود.
آيا رابطه جنسي عصبانيت را كم مي كند؟بعضي از افراد گمان مي كنند كه رابطه جنسي بايد زماني برقرار شود كه همه چيز در آرامش قرار گرفته باشد در حالي كه اينگونه نيست.
مراجعي داشتم كه زماني كه شوهرش عصباني ميشد رابطه جنسي خود را با او براي مدتي قطع مي كرد و همسرش براي داشتن رابطه جنسي مجبور بود با او بهتر رفتار كند.
وقتي از او پرسيدم كه شوهرش براي رضايت او بايد چه كاري انجام دهد گفت كه بايد حياط و خانه را مرتب كند، آشغال ها را سر موقع بيرون بگذارد و كمدش را نيز مرتب كند.
در اين حالت فرد به مرور علاقه خود را به رابطه جنسي از دست مي دهد.بسياري از زوج ها را ديده ام كه براي برقراري رابطه جنسي به دنبال زماني بودند كه احساس خوبي داشته باشند و لبريز از عشق به همسرشان باشند. 
عشق براي به وجود آمدن رابطه جنسي الزامي نيست، در حقيقت عشق مي تواند محصول رابطه جنسي باشد و رابطه احساسي ميان زن و شوهر را تقويت كند.

 


باور غلط ديگري كه در مورد رابطه جنسي وجود دارد اين است كه رابطه بايد آتشين و هيجان انگيز باشد تا هردو راضي باشند. اين باور دقيقا مثل اين است كه فقط زماني غذا بخوريد كه غذا تزئين شده باشد و در بهترين ظرف ها سرو شود.

رابطه جنسي هنگام عصبانيتآن هايي كه به دنبال رابطه عالي هستند معمولا ناكام مي مانند. چرا؟در ازدواج نبايد به طور مداوم از يكديگر انتقاد كنيد و مشكلات و عيب هاي همسرتان را به رخ او بكشيد. رابطه جنسي مي تواند عصبانيت و تنش را تا حدودي كاهش دهد و لازم نيست كه در بهترين شرايط صورت بگيرد.
بعضي از افراد اعتقاد دارند كه بايد قبل از خواب تمام مشكلات روز را پشت سر گذاشت و در مورد مشكلات، دعوا و بحث ها صحبت كنند.

منبع:كانون مشاوران ايران-آيا وقتي عصباني هستيد نبايد رابطه جنسي داشته باشيد؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۵۷:۴۱ ] [ دكتر غلامي ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب