?>
-      قیمت روز      طلایاب      بلوک سبک      -      قرص تاخیری      آموزش تعمیرات موبایل      خرید نهال      نوید      *      +      -      *      -      +      دانلود سریال آواتار 2024      استخر پیش ساخته      تراست ولت      ردیاب موتور      *      صرافی تتر      بروکر فارکس      +      خرید کتاب تاپ ناچ      +      *      تحلیل اتریوم      -      فیلم هندی      *      -      -      .      +      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
همسرداري

همسرداري
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 238
دیروز : 107
افراد آنلاین : 1
همه : 94133
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

بسياري از افراد در ذهن خود دائما اين پرسش را مي پرسند كه پس از خيانت بايد براي حفظ زندگي مان چه كاري انجام دهيم؟ در ادامه ي اين مقاله با روش هايي براي حفظ زندگي مشترك پس از خيانت، آگاه خواهيد شد.
روانشناسي بعد از خيانتخيانت يكي از تلخ ترين و دردناك ترين چالش هاي موجود در زندگي مشترك برخي زوجين به حساب مي آيد كه ممكن است به دلايل مختلفي رخ دهد. زندگي مشترك بسيار با ارزش است پس  به همين علت سعي كنيد سريعا اقدام به جدايي نكنيد، خصوصا اگر صاحب فرزندي هستيد زندگي خود را فداي اين اتفاق نكنيد. بهتر است قبل از گرفتن هر تصميمي اين مقاله را مطالعه كنيد و با يك مشاور خانواده مشورت كنيد.
مديريت شرايط پس از بر ملا شدن يك رابطه خارج چارچوب و نامشروع بسيار دشوار است. افراد مختلف در برخورد با وقوع خيانت ممكن است عكس العمل هاي مختلفي از خود بروز دهند. اكثر اين علائم عبارتند از: اختلال در خواب، افسردگي، اضطراب و اختلال در امور روزانه. اين افراد با تصور داشتن رابطه جنسي با افراد ديگر افراد توسط همسر خود دچار تنش و اضطراب مي شوند و روان خود را تحت الشعاع قرار مي دهند.
پيشنهاد مشاور: ميزان تعهدپذيري در رابطه + تست خيانت سنجي
برقراري امنيت و شرايط قبلي پس از خيانت همسراگر با وجود خيانت همسر خود تمايل داريد هنوز با او زندگي كنيد و اين زندگي را ادامه دهيد لازم است مطمئن شويد رابطه نامشروع وي به طور كامل قطع شده است. براي رخ ندادن دوباره خيانت فرد، لازم است شرايط را تغيير دهيد. مثلا اگر خيانت در محيط كاري او رخ داده لازم است محل كار او را تغيير دهد. فرد خيانت كار، نبايد سريعا از همسر خود توقع بخشش و برخورد پر آرامش داشته باشد. درك متقابل مي تواند هر دوي شما را سريعتر به زندگي پر آرامش قبلي بازگرداند.پس از خيانت چگونه زندگي مشتركمان را حفظ كنيم؟كشف رابطه خارج چارچوب خانوادهداشتن رابطه نامشروع با افراد ديگر نوعي فريب همسر به حساب مي آيد و فرد خيانت كار مي خواهد همسرش اين مسئله را سريعا و به سادگي فراموش كند.
يكي از روش هاي مفيد و كار آمد براي مقوله اصلاح خيانت، بيان عاطفي كنترل شده است كه طي آن زوج در شرايط كنترل شده احساسات خود را بي پرده بيان مي كنند. ممكن است حين فكر كردن به خيانت همسر خود سعي كنيد آن را از بين ببريد و حواس خود را به موضوعي ديگر پرت كنيد اما اين فرار كردن چيزي را عوض نمي كند و شرايط را سخت تر مي كند. پس بهتر است به احساسات خود پرو بال دهيد.

منبع:كانون مشاوران ايران-پس از خيانت چگونه زندگي مشتركمان را حفظ كنيم؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۵۷:۵۴ ] [ دكتر غلامي ]

دوست داشتن فرزند بيش از همسر، چرا نبايد فرزندان را بيشتر دوست داشت؟
دوست داشتن فرزند بيش از همسر چه عواقب و آسيب هايي را به همراه دارد؟ پس از اين كه فرزند به دنيا مي آيد بسياري از مادران با اين سوال مواجه مي شوند كه آيا دوست داشتن زياد فرزندشان مي تواند براي زندگي مشتركشان خطرناك باشد؟ و اين كه چرا نبايد فرزندان را بيشتر از همسر دوست داشت؟ متخصصان در اين خصوص دلايلي را بيان كرده اند كه مهم ترين آن مي تواند حفظ روابط عاطفي پدر و مادر و تاثير آن بر روي بچه ها باشد.
در اين مقاله به بررسي اين موضوع مي پردازيم و در صورتي كه اين موضوع شما را با چالش هايي رو به رو كرده است نگران نباشيد و سعي كنيد مسئله را با مشاوره خانواده در ميان بگذاريد تا در اين خصوص به راه حل مناسبي برسيد.
اگر زوجين يكديگر را بيشتر دوست بدارند به نفع كودكان است؟جواب اين سوال اين است كه شما بايد بتوانيد ميان دوست داشتن و محبت كردن به فرزند و همسرتان تعادل را برقرار كنيد، در اين خصوص بايد حد و مرز رابطه را رعايت كنيد و مواظب روابط زناشويي تان باشيد، در صورتي كه شما براي شوهرتان ارزش و اولويت قائل باشيد و رابطه مثبتي با او داشته باشيد در اين صورت فرزندان شما شادتر خواهند بود و احساس امنيت بيشتري مي كنند، البته اين بدين معنا نمي باشد كه شما به خاطر شوهرتان، فرزندان را ناديده بگيريد بلكه نبايد به خاطر محبت و دوست داشتن زياد بچه ها، از همسرتان غافل شويد و او را فراموش كنيد و به نيازها و خواسته هاي او توجهي نداشته باشيد.


البته انجام اين كار در دوران ابتدايي زايمان و يا در سال هاي اوليه به دنيا آمدن فرزند كار آساني نمي باشد زيرا در كنار نقش همسري، نقش مادري هم اضافه شده است و فشار زيادي بر روي شخص وارد مي شود به همين دليل بايد اطرافيان و همسر درك خوبي داشته باشند تا زن و شوهر بتوانند با نقش ها سازگار شوند در صورتي كه احساس مي كنيد سازگار شدن با اين نقش ها مشكلات زيادي را به همراه دارد مي توانيد به روانشناس خانواده مراجعه كنيد تا در اين خصوص به شما كمك كنند اگر از همسرتان غافل شويد و به او بي توجه باشيد صميميت در ميان شما كمرنگ مي شود و اختلافاتي در زندگي زناشويي شما به وجود مي آيد.
دلايلي كه نشان مي دهند دوست داشتن فرزند بيش از همسر اشتباه استدر صورتي كه درگير دوست داشتن فرزندتان شويد، خود و همسرتان را فراموش خواهيد كرد و اين گونه متوجه زندگي كردن نخواهيد شد.هر چه روابط شما با همسرتان با عشق و علاقه بيشتري باشد در اين صورت فرزندتان ياد مي گيرند تا در آينده با همسرش چطور رفتار كند و محبت كردن به يكديگر باعث مي شود تا كودك در كانون گرم خانواده احساس امنيت داشته باشد و در اين حالت فرزندان شما را الگوي خودشان قرار مي دهند تا سلامت رواني و سبك دلبستگي ايمني را در خود تشكيل دهند.

منبع:كانون مشاوران ايران-دوست داشتن فرزند بيش از همسر ، چرا نبايد فرزندان را بيشتر دوست داشت؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۲۶:۲۳ ] [ دكتر غلامي ]

وابسته كردن مرد به خود، چند ترفند علمي و موثر
يكي از دغدغه هاي امروزه زنان، وابسته كردن مرد به خود مي باشد و براي آن ها سوال است كه چطور همسر يا مرد مورد علاقه شان را به خود پايبند كنند، احتمال دارد بسياري از افراد فكر كنند كه تنها راه براي جذب مردان زيبايي مي باشند اما حقيقت اين است كه پس از مدتي زيبايي عادي مي شود و چيز هايي فراتر از زيبايي و ظاهر جذاب باعث وابسته شدن مردان به همسرشان مي شود.
مردان به اندازه زنان پيچيده نيستند و نسبت به زنان راحت تر قابل پيش بيني هستند و بر اساس تحقيقات انجام شده انجام برخي كارها بر همه مردان تاثير مي گذارد و موثر مي باشد و با استفاده از اين راهكارها مي توان قلب آن ها را به تسخير در آورد.
در ادامه اين مقاله به بررسي كامل راه هاي علمي كه باعث وابسته كردن مرد به خود مي شود مي پردازيم و در صورتي كه با راه هاي جذب شوهران آشنا هستيد اما نمي توانيد آن را عملي كنيد بهتر است تا از يك روانشناس و متخصص در اين زمينه كمك بخواهيد.
وابسته كردن مرد به خود، آيا زيبايي كافي است؟حتما بار ها ديده ايد كه بسياري از دختران از نظر زيبايي جذابيت خاصي ندارند اما همسرشان را شيفته خود كرده اند. بايد بدانيد كه راز وابسته كردن مردان به خود، زيبايي ظاهري نمي باشد اگر چه آراستگي نقش بسياري در رابطه عاشقانه دارد اما همه چيز نمي باشد زيرا بعد از مدتي زيبايي تبديل به يك امر عادي مي شود و آن چيزي كه در شخص باقي مي ماند نگرش و باور افراد نسبت به يكديگر مي باشد.
در صورتي كه مرد باور داشته باشد كه همسرش فردي ارزشمند و بي نظير است در اين حالت عاشق و وابسته او مي شود، و اين نگرش و باور را خودتان بايد به وجود آوريد و مهارت هاي دلبري را ياد بگيريد و از آن ها استفاده كنيد چون از ويژگي هاي زنانه به حساب مي آيد.


وابسته كردن مرد به خود، راهكارهاي كاربردياز همان ابتداي زندگي بهتر است تا نكات لازم براي جذب شوهران را ياد داشته باشيم زيرا وابسته كردن مردان به خود اصول و قوانيني دارد كه از لحاظ علمي موثر واقع شده اند كه در ادامه اين مقاله توضيحاتي در مورد آن بيان مي كنيم.
لبخند زدن فراموش نشوداولين چيزي كه توجه آقايان را به خود جلب مي كند لبخندي است كه زن بر لب دارد و همه افراد به صورت ناخودآگاه توقع دارند تا يك زن متين و موقر ياشد و به همين دليل توصيه مي شود تا زنان از خنده هاي بلند و آزادانه در جمع پرهيز كنند و تنها به لبخندي مليح اكتفا كنند همچنين مردان از زنان عبوس و اخمو نيز فراري هستند و آن زنان براي آن ها جذابيتي ندارند.

منبع:كانون مشاوران ايران-وابسته كردن مرد به خود ، چند ترفند علمي و موثر


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۲۰:۰۸ ] [ دكتر غلامي ]

خيانت زنان به همسرشان به چه دليلي مي باشد؟ خيانت يكي از مخرب ترين عوامل در تخريب روابط زناشويي مي باشد كه در بسياري از موارد به خيانت ختم مي شود، خيانت به معني برقراري رابطه عاطفي و يا جنسي به صورت موازي مي باشد، خيانت از هر مدل و شكلي كه باشد به ارتباط عاطفي آسيب مي زند.
زماني كه مشخص شود فرد در ارتباط عاطفي دچار خيانت شده است نسبت به فرد احساس غير قابل اعتماد بودن به وجود مي آيد و به طور معمول در ساير ارتباطات نيز طرد مي شود، افراد به دلايل مختلفي خيانت مي كنند ولي هيچ عذري براي خيانت قابل پذيرش نيست و بسياري از دلايل حتي براي خود فرد نيز قانع كننده نمي باشند. 
بيان كردن خواسته ها و توانايي حل مسئله و مشكلات به صورت ريشه اي نقش بسيار مهمي در پيشگيري از بروز خيانت دارد در ادامه اين مقاله به بررسي دلايل و راه هاي جلوگيري از خيانت زنان مي پردازيم.


چرا زنان به همسرشان خيانت مي كنند؟ به دلايل مختلف بسياري از افراد مردان را خيانت كار تر از زنان مي دانند، اما اين امر درست نمي باشد و خيانت زنان نيز شيوع زيادي دارد. از جمله عواملي كه باعث خيانت زنان به همسرشان مي شود مي توان به موارد زير اشاره نمود:
1. علل خيانت زنان، روابط عاطفي نامناسبزناني كه به همسرشان خيانت مي كنند دليل خيانت آن ها بيشتر از بعد رواني و عاطفي داراي اهميت مي باشد در برخي از اوقات زن در روابط خود با همسرش احساس كمبود مي كند و از اين كه همسرش به او محبت و توجه نمي كند شاكي مي شود و به طور معمول احساس طرد شدن و بي توجهي باعث مي شود تا زنان تمايلي به ارتباط با مردان ديگر داشته باشند و با فرد ديگري ارتباط برقرار كنند.
2. علل خيانت زنان، ويژگي ها يا اختلالات شخصيتيبسياري از افراد داراي ويژگي هاي شخصيتي و يا در موارد شديد تر اختلالات شخصيتي هستند و اين افراد به خاطر داشتن اختلالات شخصيتي احتمال شروع روابط فرازناشويي در آن ها بسيار بيشتر مي باشد، افرادي كه داراي ويژگي هاي شخصيتي خودشيفته، نمايشي و مرزي كه تمايل بيشتري براي جلب توجه دارند و گاهي به دليل تكانه هاي جنسي بالا، اطرافيان را به طرف آن ها جلب مي كند.

منبع:كانون مشاوران ايران-7 علت خيانت زنان كه بايد بدانيد +راه هاي پيشگيري


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۲۳:۴۱ ] [ دكتر غلامي ]

كسب آگاهي درباره مشكلات جنسي زنان چه كمكي به افراد مي كند؟ به طور معمول مشكلات و اختلافات جنسي باعث به وجود آمدن اختلالاتي در چرخه پاسخ جنسي مي شوند و ميزان رضايت جنسي زوجين را تا حد زيادي كاهش مي دهد.
 بر اساس تحقيقات انجام شده بسياري از افراد درگير اين مشكلات مي باشند اما به خاطر عواملي مانند ترس و خجالت از مطرح كردن مسائل جنسي مي ترسند و در اين زمينه به خصوص زنان به دنبال راه درمان نمي روند در حالي كه ممكن است به مدت طولاني با اين مشكلات درگير باشند و زندگي زناشويي آن ها با مشكلاتي رو به رو شود.
در اين مقاله به بررسي رايج ترين مشكلات جنسي مي پردازيم كه با مطالعه آن مي توانيد به بسياري از سوالاتتان پاسخ دهيد.
پيشنهاد مشاور: مشاوره زناشويي تهران و اختلال عملكرد جنسي زنان و مردان
مشكلات رايج جنسي زنانبسياري از زنان در دوره هايي از زندگي شان در سنين مختلف با مشكلات و اختلالات جنسي رو به رو مي شوند و علاوه بر مشكلات جنسي بسياري از عوامل روانشناختي در ايجاد اين اختلالات تاثير مي گذارد در ادامه اين مقاله به بررسي مشكلات رايج در اين زمينه اشاره مي كنيم.


مشكلات جنسي زنان: بي ميلي جنسيبراي بسياري از زنان در برهه هاي مختلف زندگي شان، بي ميلي جنسي اتفاق افتاده است از جمله آن ها مي توان به طول دوران بارداري و پس از زايمان اشاره نمود هم چنين زنان به خاطر شرايط فشار و استرس زياد دچار بي ميلي جنسي مي شوند، براي بي ميلي جنسي عوامل بسياري بيان شده است كه مي توان به موارد زير اشاره نمود.
وجود مشكلات عاطفي و ارتباطي با همسرافسردگيسابقه مشكلات روحي يا آسيب هاي جسميخستگياختلالات هورمونييائسگيسوء مصرف مواد يا الكلمصرف برخي از داروهامشكلات جنسي زنان، ناتواني در رسيدن به ارگاسمارضا نشدن زنان و يا ناتواني آن ها در رسيدن به ارگاسم به دو شكل اوليه و ثانويه در زنان بروز مي كند در نوع اول زن هرگز ارگاسم را تجربه نمي كند اما در شكل ثانويه در گذشته زن تجربه ارگاسم را داشته است اما اكنون در زمينه جنسي دچار مشكل شده است.

منبع:كانون مشاوران ايران-شناسايي مشكلات جنسي زنان كه مردان بايد بدانند


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۰۴:۴۲ ] [ دكتر غلامي ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب