?>
-      قیمت روز      طلایاب      بلوک سبک      -      قرص تاخیری      آموزش تعمیرات موبایل      خرید نهال      نوید      *      +      -      *      -      +      دانلود سریال آواتار 2024      استخر پیش ساخته      تراست ولت      ردیاب موتور      *      صرافی تتر      بروکر فارکس      +      خرید کتاب تاپ ناچ      +      *      تحلیل اتریوم      -      فیلم هندی      *      -      -      .      +      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
همسرداري

همسرداري
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 222
دیروز : 107
افراد آنلاین : 1
همه : 94117
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

وابستگي زن به خانواده بعد از ازدواج از دغدغه هاي بسياري از مردان مي باشد، زيرا وابستگي زنان به خاطر رفت و آمد بيش از حد به خانه پدري، عدم دلبستگي به زندگي زناشويي و از بين رفتن صميميت در ميان زوجين شدت مي يابد.
وابستگي زن به خانواده اش به دلايل بسياري به وجود مي آيد اما در صورتي كه به دليل اختلال شخصيت خانم ايجاد شود در صورت وجود اين مشكل حتما بايد به روانشناس مراجعه كرد تا اين اختلال مورد بررسي قرار گيرد.
با مراجعه به روانشناس و انجام برخي از راهكارها مي توانيد به كاهش وابستگي همسرتان كمك كنيد، لازم به ذكر است كه دريافت مشاوره خانواده براي بررسي هنجار يا ناهنجار بودن نوع ارتباط و يافتن راهي براي رسيدن به تعادل در زندگي مشترك لازم مي باشد.
دلايل وابستگي زن به خانوادهبرخي از زنان، حتي سال ها پس از ازدواج شان نمي توانند از محله مادري شان دل بكنند و ترجيح مي دهند در نزديكي خانه پدر و مادرشان زندگي كنند، اين موضوع عاملي بسياري از اختلاف ها و دعواها در ميان زوجين مي باشد.
اين مشكلات زماني بيشتر مي شود كه زن همچنان به زندگي در نزديكي خانواده اش اصرار داشته باشد و  بدون اين كه به خواسته هاي همسرش توجه كند شرايط دلخواه خود را بر او تحميل نمايد.
در اين شرايط ممكن است زن باعث به وجود آمدن مشكلات مالي در زندگي زناشويي شود، براي رفع اين مشكل بايد علل وابستگي زن به خانواده اش شناخته شده و مورد بررسي قرار گيرد.
عدم ارتباط با افراد مختلفبرخي از زنان به خصوص زناني كه كمتر در اجتماع حضور دارند وابستگي بسياري به خانواده شان دارند زيرا آن ها نتوانسته اند وابستگي و تعلقاتي با افراد غير از خانواده داشته باشند و همين مسئله باعث به وجود آمدن مشكلاتي در ميان زوجين مي شود.
در واقع زندگي با شخصيت وابسته چالش هاي بسياري به همراه خواهد داشت و مشكلاتي را به وجود مي آورد.
دلايل وابستگي زن به خانوادهمشاورانه مشاوره ازدواجوابستگي زن به خانواده، نداشتن تجربه مستقل بودنزناني كه به خاطر تحصيل يا كار زندگي مستقل را تجربه كرده اند و دور از خانواده بوده اند تا حدودي وابستگي به خانواده را مديريت كرده و مي توانند دور از خانواده زندگي و ازدواج نمايند.
در زمان گذشته زياد استقلال زنان مورد توجه قرار نمي گرفت و مورد رضايت مردان نبود، زيرا زنان مستقل، كمتر تحت سلطه مردان قرار مي گرفتند. اما امروزه استقلال مالي زنان و استقلال شخصيتي آن ها باعث شده كه در زندگي زناشويي پيشرفت داشته باشد.


تربيت خانوادهبرخي از خانواده ها، به دليل سبك هاي تربيتي يا شرايط فرهنگي، فرزنداني وابسته به خانواده تربيت مي كنند، فرزندان اين چنيني نمي توانند مستقل باشند و در تصميم گيري شان استقلال نداشته و قدرت استدلال و منطق آن ها بسيار ضعيف مي باشد.
اين افراد در مورد مسائل خصوصي خود و همسرشان با خانواده صحبت كرده و قادر نيستند حد و مرز روابط شان را به خوبي مشخص كنند.
ويژگي هاي بيان شده عمدتا منفي هستند و نشانه وابستگي فرد مي باشد و آن ها نمي توانند مشكلات روابط زناشويي شان را به خوبي مديريت كنند.

منبع:مركز مشاوره و روانشناسي مشاورانه-وابستگي زن به خانواده بعد از ازدواج


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۵۷:۳۱ ] [ دكتر غلامي ]

روش دلبري | آشنايي با راه و شيوه هاي دلبري از مرد و زن را بياموزيد.
آشنا شدن با روش هاي دلبري كردن نقش بسيار مهمي در عمق بخشيدن به روابط زناشويي و پايدار ماندن زندگي مشترك دارد.
براي اين كه مهارت دلبري خودتان را تقويت كنيد بايد در ابتدا آگاهي خود را در مورد علايق همسرتان، خواسته ها و تمايلات او افزايش دهيد هم چنين نيازهاي عاطفي همسرتان را بشناسيد تا بتوانيد به خوبي آن ها را رفع كنيد.
عوامل مختلفي در مهارت دلبري كردن از همسر تاثيرگذار مي باشد اما مهم ترين آن مي توان به برقراري رابطه جنسي اشاره نمود. براي مردان صميميت در روابط جنسي از اهميت بسياري برخودار است و اين طريق مي توانند به روابط عاطفي برسند.
در صورتي كه با مهارت هاي دلبري و ظرافت هاي زنانه آشنا نباشيد به مرور زمان زندگي شما به سمت يكنواختي و سردي روابط مي رود كه منجر به روابط فرازناشويي و حتي طلاق مي شود.
در اين شرايط براي اين كه از پيامدهاي تلخ در روابط زناشويي جلوگيري كنيد بايد از مشاور جنسي كمك بگيريد تا در اين زمينه اطلاعات كافي در اختيار شما بگذارد و آگاهي شما را افزايش دهد.


مركز مشاوره مشاورانه
روش دلبري و راز دلبري از مرداندلبري مهارتي است كه براي جذب شوهر مي توان به صورت كلامي و غيركلامي مورد استفاده قرار گيرد، ابتدا بايد تفاوت هاي زن و مرد را به خوبي بشناسيد و از آن آگاه باشيد تا بتوانيد ارتباط خوبي با همسرتان برقرار كنيد و نكات مهمي كه باعث جذب شوهرتان مي شود را بشناسيد.
در صورتي كه در مورد تفاوت هاي زن و مرد اطلاعاتي داشته باشيد بسياري از سوء برداشت ها از ميان برداشته مي شود و مي توانيد روابط خود را به درستي مديريت كنيد.
در ابتدا نقش شما به عنوان يك زن براي تداوم رابطه بسيار مهم است زيرا شما به دليل مهارت هاي ارتباطي قوي تر بهتر از شوهرتان مي توانيد در جهت توليد عشق ماندگار و زيبا حركت نماييد. ابراز عشق و علاقه در مردان به زمان بيشتري نياز دارد و آن ها به مرور زماني مي توانند عواطف خود را در رابطه نشان دهند.
سوالات پرسيده شده: آموزش دلبري براي دوست پسر چگونه است؟
روش هاي دلبري از همسرچگونه دلبري كنيم؟ در ادامه اين مقاله به مهم ترين نكاتي كه باعث دستيابي و تقويت مهارت دلبري مي شود، اشاره مي كنيم:
از غر زدن و ايرادگيري هاي دائمي بپرهيزيديكي از عواملي كه باعث فراري دادن بسياري از مردان مي شود، ايرادگيري ها و سرزنش هاي مداوم زنان مي باشد.


در صورتي كه مي خواهيد در مورد مسئله اي با همسرتان حرف بزنيد بايد سعي كنيد آرامش خودتان را حفظ كنيد و زماني بحث را شروع كنيد كه از لحاظ روحي آمادگي داشته باشيد به عنوان مثال زماني كه همسرتان خسته از سركار مي آيد و يا به تماشاي برنامه ورزشي و يا اخبار مي پردازد، وقت مناسبي نمي باشد.
آراستگي و اهميت دادن به ظاهراهميت دادن به ظاهر به اين معنا نيست كه هميشه در حال آرايش باشيد و هر ماه رنگ مويي خاص داشته و يا آن را عوض كنيد، بلكه تميز بودن و آراسته بودن بسيار مهم مي باشد به طوري كه همسرتان با ديدن شما لذت ببرد و دوست داشته باشد زمان بيشتري را با شما بگذراند.
از يكي از مهم ترين عواملي كه باعث ترشح هورمون عشق يعني اكسي توسين مي شود مي توان به جذابيت ظاهري اشاره نمود. پس آراستگي از اهميت بسياري برخوردار است.

منبع:كانون مشاوران ايران-روش دلبري معجزه آسا| رازهاي دلبري از مردان و زنان


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۳۰:۰۴ ] [ دكتر غلامي ]

انواع ازدواج، ازدواج را تعريف كرده و شكل آن را بكشيد!
انواع ازدواج و پيمان زناشويي به هر شكلي كه باشد نشان دهنده شراكت عاطفي و احساسي در ميان زوجين است. در حالت معمولي و عرفي جامعه ازدواج بستري است كه زن  و مرد با يكديگر محرم، متعهد و شريك مي شوند و خانواده را تشكيل مي دهند.
امروزه اشكال مختلفي از ازدواج وجود دارد كه اهداف ازدواج عرفي را زير سوال برده است، مانند ازدواج سفيد و ازدواج هاي غير متعارف دو همجنس.
افراد بايد در مورد ازدواج آگاهي خودشان را افزايش دهند تا با شرايط و مسئوليت هايي كه در ازدواج بر روي دوش زوجين قرار مي گيرد بيشتر آشنا شود، شناخت ازدواج مستلزم آگاهي و بينش مي باشد. امروزه با گستردگي مفهوم ازدواج با متخصصان در حوزه زناشويي و ازدواج مشورت كرده و مي توانيم بهترين تصميم ها را در اين خصوص بگيريم.
انواع ازدواج كدامند؟ازدواج انواع مختلفي دارد كه به دليل تفاوت در ديدگاه و فرهنگ افراد به وجود مي آيد، از طرفي به خاطر تفاوت هاي فرهنگي و اجتماعي و يا قومي برخي از افراد انواع ديگري از ازدواج ها براي آن ها اتفاق مي افتد.
به طور كلي مي توانيم انواع و اشكال ازدواج را به ترتيب زير بيان كنيم:
متاسفانه جواناني كه با انواع ازدواج آشنايي ندارند، در دوران جواني دچار مشكلات قانون و رواني مي شوند. برخي ازدواج ها از نظر فرهنگي و ديني مشكل ساز مي شوند و برخي ديگر مشكلات قانوني براي زوجين ايجاد مي كند.
.ازدواج موقت و دائمازدواج موقت كه به عنوان صيغه شناخته مي شود ازدواجي است كه زن و مرد براي مدت معيني به يكديگر محرم مي شوند و در اين مدت مهريه اي براي زن مشخص مي شود، ازدواج موقت يا صيغه به راحتي باطل مي شود و در صورتي كه زمان آن تمام شد اين رابطه زناشويي خود به خود فسخ مي شود.
ازدواج دائم بدون زمان مشخص است و تا زماني كه زوجين طلاق نگيرند ادامه دارد. اين ازدواج به زوجين كمك مي كند تا در يك رابطه پايدار قرار گيرند، نياز جنسي خود را به صورت دائم برطرف كنند و فرزندان خود را در بستري امن تربيت كنند.
البته اين ازدواج بايد با شناخت و تفاهم، آموزش هاي دوران ازدواج و مشاوره خانواده همراه باشد.
ازدواج مجددافرادي كه طلاق گرفته اند و يا همسرشان را از دست داده اند به طور معمول دوباره تصميم به ازدواج مي گيرند. ازدواج مجدد در افرادي كه طلاق گرفته اند بسيار بيشتر از كساني مي باشد كه همسرشان را از دست داده اند.
بر اساس تحقيقات انجام شده ازدواج مجدد براي سلامت جسمي و روحي افراد بعد از طلاق و بيوه شدن بسيار مفيد مي باشد البته بايد توجه داشته باشيد كه ازدواج مجدد در جامعه با چالش هايي همراه است و حساسيت هاي خاصي را به همراه دارد.
معمولا ازدواج دوباره به دليل اين كه از ازدواج قبلي تجربه تلخي داشته ايد با مشكلاتي رو به رو مي شود و هم چنين مواردي مانند وسواس فكري در انتخاب همسر، غم و اندوه و خاطرات تلخ ازدواج قبل مي تواند شرايط را براي ازدواج مجدد سخت كند و در اين شرايط فرد نياز به توجه و صرف انرژي بيشتري دارد.
ازدواج فاميليازدواج هايي كه زن و مرد با يكديگر جد مشتركي داشته باشند به عنوان ازدواج فاميلي معروف است به عنوان مثال دختر عمو و پسر دايي، دختر عمو و پسر عمو و غيره.
اين نوع ازدواج در خاورميانه نسبت به نقاط ديگر دنيا رايج تر مي باشد. البته در ازدواج فاميلي امكان معلول شدن فرزند بيش تر از ساير ازدواج ها مي باشد و قبل از اين كه با يكديگر ازدواج كنند بايد از مشاوره ژنتيك كمك بگيرند تا آزمايش هاي لازم انجام گيرد.
بيماري هاي ازدواج فاميلي يكي از مشكلاتي است كه در ازدواج فاميلي شايع مي باشد و براي پيشگيري از آن بايد اقدامات پيشگيرانه پزشكي صورت گيرد.


مشاورانه : مشاوره ازدواج
ازدواج اجباري يكي از انواع ازدواج است؟!ازدواج اجباري يعني اين كه يكي از طرفين را براي ازدواج مجبور كنيم  در اين حالت يكي از طرفين به وسيله فشار رواني يا فشار و سوء استفاده جسمي و فيزيكي مجبور به ازدواج مي شود، در بيشتر موارد قربانيان اين نوع ازدواج زنان هستند.
انواع ازدواج سفيددر ازدواج سفيد، زوجين بدون اين كه ازدواج خود را ثبت قانوني كنند و عقد شرعي بخوانند، زندگي مشترك شان را آغاز مي كنند.
در برخي كشورها ازدواج سفيد پيش زمينه اي براي ازدواج رسمي مي باشد اما در ايران ازدواج سفيد در ايران مورد قبول نمي باشد و مردم نسبت به آن ازدواج ديدگاه منفي دارند. و اين نوع ازدواج را به رسميت نمي شناسند.

منبع:كانون مشاوران ايران-انواع ازدواج |اسرار ازدواج در ايران و جهان


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۲۴:۳۵ ] [ دكتر غلامي ]

اعتياد به الكل (الكليسم) و ​​سوء مصرف الكل
آيا شما كسي را مي شناسيد كه اعتياد به الكل داشته باشد؟ در اين مقاله ياد مي گيريد كه چگونه علائم هشدار دهنده را تشخيص دهيد.
آيا اعتياد به الكل داريد؟نوشيدن الكل در بسياري از فرهنگ‌ها رايج است و تأثيرات آن از فردي به فرد ديگر بسيار متفاوت است، بنابراين تشخيص اينكه آيا مصرف الكل شما دردسرساز شده يا نه، دشوار است.
با اين حال، اگر براي كنار آمدن با مشكلات رواني، الكل مصرف مي‌كنيد، در شرايط خطرناكي هستيد. البته توجه داشته باشيد كه مصرف الكل به هر اندازه دردسر ساز و مخالف توصيه هاي ديني مي باشد.
علائم اعتياد به الكل:احساس گناه يا شرمندگي از نوشيدن الكل.دروغ گفتن به ديگران يا مخفي كردن عادت هاي خود در مصرف الكل.نياز به نوشيدن الكل براي استراحت يا احساس بهتر.فراموش كردن كاري كه در حين مستي انجام داده ايد.به طور منظم بيش از حد الكل بنوشيد.نكته اصلي اين است كه الكل چگونه و چه زمان بر شما تأثير مي گذارد. اگر مشروبات الكلي باعث ايجاد مشكل و اختلال در زندگي شما مي شود، پس شما مشكل اعتياد به الكل داريد.
مشكلات اعتياد به الكل ممكن است پنهان باشد، بنابراين مهم است كه از علائم هشداردهنده سوء مصرف الكل آگاه باشيد و در صورت شناخت آن ها، اقدامات لازم براي كاهش مصرف را انجام دهيد. درك مشكل اولين گام براي غلبه بر آن يا ترك كامل آن است.
اثرات اعتياد به الكل و سوء مصرف الكل
اعتياد به الكلاعتياد به الكل تمام جنبه هاي زندگي شما را تحت تاثير قرار دهد. مصرف طولاني مدت الكل عوارض جدي بر سلامتي ايجاد كند و تقريباً بر هر ناحيه از اندام بدن شما بخصوص مغز شما تأثير مي گذارد.
مشروب خواري همچنين به ثبات عاطفي، موقعيت مالي و شغلي و توانايي شما براي ايجاد و حفظ روابط رضايت بخش آسيب مي رساند. اعتياد به الكل همچنين بر خانواده، دوستان و افرادي كه با آن ها كار مي كنيد، تأثير مي گذارد.
اثرات سوء مصرف الكل بر افرادي كه دوستشان داريدعليرغم آسيب هاي شديدي كه نوشيدن زياد الكل به بدن وارد مي كند، از جمله سرطان، مشكلات قلبي و بيماري هاي كبدي، پيامدهاي اجتماعي آن به همان اندازه ويرانگر است.
مصرف كنندگان مشروبات الكلي احتمال بيشتري دارد كه طلاق بگيرند، خشونت خانگي داشته ، بيكار باشند يا در فقر زندگي كنند.
اما حتي اگر بتوانيد در كار موفق شويد يا ازدواج خود را با هم حفظ كنيد، نمي توانيد از تأثيراتي كه اعتياد به الكل بر روابط شخصي شما مي گذارد، فرار كنيد. مشكلات اعتياد به الكل فشار زيادي بر نزديك ترين افراد زندگي شما وارد مي كند.
اغلب، اعضاي خانواده و دوستان نزديك خود را موظف مي دانند كه براي فردي كه اعتياد به الكل دارد، پوشش قرار دهند. بنابراين آنها آرام كردن آشفتگي هاي شما، دروغ گفتن بخاطر شما يا كار بيشتر براي گذران زندگي را بر عهده مي گيرند.
تظاهر به اينكه هيچ اشتباهي رخ نداده و پنهان كردن همه ترس ها و رنجش ها تلفات زيادي را به همراه دارد. مخصوصا كودكان در اين زمينه حساس ترند و زماني كه والدين يا سرپرست آن ها مشروب الكلي مصرف كنند، آسيب هاي عاطفي طولاني مدتي را متحمل  مي شوند .
نياز داريد با كسي صحبت كنيد؟شماره تماس جهت رزرو وقت مشاوره ازدواج در مركز مشاوره ستاره ۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲و ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰  و به وسيله موبايل از طريق شماره هاي ۰۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰و ۰۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷امكان پذير است.
عوامل اعتياد به الكلبسياري از عوامل مرتبط مانند ژنتيك، نحوه بزرگ شدن، محيط اجتماعي و سلامت عاطفي مي تواند از عوامل اعتياد به الكل باشد. برخي از گروه هاي نژادي، مانند سرخپوستان آمريكايي و بوميان آلاسكا، بيش از سايرين در معرض خطر ابتلا به مشكلات اعتياد به الكل هستند.
علاوه بر اين ديده شده است كه افرادي كه سابقه خانوادگي اعتياد به الكل دارند يا افرادي كه زياد الكل مصرف مي كنند، بيشتر در معرض مشكلات الكلي قرار دارند.


در نهايت، كساني كه از مشكل سلامت روان مانند اضطراب، افسردگي يا اختلال دوقطبي رنج مي برند نيز در معرض خطر هستند، زيرا الكل اغلب توسط فرد براي خوددرماني نيز استفاده مي شود.
سوء مصرف الكل تا اعتياد به الكلهمه مصرف كنندگان الكل به معتاد الكلي كامل تبديل نمي شوند، اما مصرف الكل نشانه خطر بزرگي است. گاهي اوقات اعتياد به الكل براي كاهش به يك تغيير استرس زا، مانند جدايي، بازنشستگي يا فقدان ديگري ايجاد مي شود. درموارد ديگر، با افزايش تحمل شما نسبت به الكل، مصرف الكل به تدريج به يك عادت براي شما تبديل مي شود، بنابراين اگر زياد الكل و مشروب مي خوريد، خطر ابتلا به اعتياد الكل در شما بيشتر است.

منبع:كانون مشاوران ايران-اعتياد به الكل (الكليسم) و سوء مصرف الكل


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۲۹:۱۵ ] [ دكتر غلامي ]

تست استرس، استرس خود را ارزيابي و درمان كنيد.تست استرس پاسخي فيزيولوژيكي به احساس تهديد بيروني يا دروني و تنش است.
در واقع زماني كه احساس مي كنيم كنترل و تغيير محيط از دست مان خارج شده دچار فشار روحي و استرس مي شويم.
همه ما در مقاطع مختلفي از زندگي دچار استرس شده ايم، اما برخورد و واكنشي كه در اين موقعيت هاي پرتنش از خود نشان داده ايم، متفاوت بوده
استرس در صورت شديد و مزمن بودن مي تواند باعث آسيب پذيري فيزيكي و رواني ما شود؛ بنابراين در شرايط كنوني آن چه كه اهميت اساسي دارد مهارت مديريت بر استرس است.
اگرچه كسب مهارت درست در مقابل استرس معمولا در اكثر افراد به صورت تجربه شخصي و غير مستقيم صورت مي گيرد و جامعه و والدين از آموزش اين مهارت ها غافل اند…
راه كارهايي كه افراد در مقابل استرس به كار مي گيرند مي تواند شامل اجتناب يا فرار، تحمل شرايط، حل مسئله و مقابله و مواجهه باشد.
يادگيري جانشيني يا غير مستقيم يعني مشاهده و يادگيري واكنش افراد نزديك، خانواده يا رسانه ها در برابر استرس، مي تواند در پاسخ ما به اين موقعيت ها نيز تاثيرگذار باشد.
بنابراين خانواده هايي كه با منطق و چاره انديشي در شرايط استرس زا واكنش نشان مي دهند به احتمال بالاتري، فرزندان شان نيز از اين راهبرد هاي مقابله اي استفاده مي كنند.
رفتارهاي عادتي مانند سيگار كشيدن، پرخوري، مصرف مشروبات الكلي، مواد مخدر و قرص هاي آرام بخش، از جمله روش هاي ناسازگار در مقابل استرس است كه پيامد هاي زيادي نيز دارد.


تست استرستست استرستست خودشناسي استرس، ( آيا مي توانيد استرس خود را مهار كنيد؟ )اين تست كوتاه به شما كمك مي كند تا ببينيد كه در شرايط استرس زا چه عكس العملي را از خود نشان مي دهيد؛
آيا زير فشار هاي وارده به هم مي ريزيد و تسليم آن مي شويد يا اين كه با صبر و اعتماد به نفس در برابر مشكلات تان مي ايستيد.
*تصور كنيد كه كارفرماي تان شما را براي برخي توضيحات به دفترش احضار كند و بعد با لحن تندي با شما برخورد نمايد. در اين حالت شما:
5_ دوباره مشغول كار خود مي شويد و سعي مي كنيد آن را فراموش كنيد.
7_با يكي از دوستان تان موضوع را در ميان مي گذاريد و سعي مي كنيد راه حلي براي اين مشكل بيابيد.

منبع:كانون مشاوران ايران-تست استرس، استرس خود را ارزيابي و درمان كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۲۴:۴۱ ] [ دكتر غلامي ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب