?>
-      قیمت روز      طلایاب      بلوک سبک      -      قرص تاخیری      آموزش تعمیرات موبایل      خرید نهال      نوید      *      +      -      *      -      +      دانلود سریال آواتار 2024      استخر پیش ساخته      تراست ولت      ردیاب موتور      *      صرافی تتر      بروکر فارکس      +      خرید کتاب تاپ ناچ      +      *      تحلیل اتریوم      -      فیلم هندی      *      -      -      .      +      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
همسرداري

همسرداري
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 233
دیروز : 107
افراد آنلاین : 1
همه : 94128
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

چگونه نيازهاي خود را بيان كنيم؟
آگاهي پيدا كردن از نيازها و اظهار كلامي صحيح يكي از مهم ترين عناصر براي زندگي صميمانه مي باشد اين كار باعث مي شود تا طرف مقابلتان به خوبي آنچه ميگذرد واقف باشد.
براي بيان كردن نيازها بايد رابطه بين نيازها و احساسات خود را به خوبي بدانيم و اگر اطلاعات و آگاهي كافي در مورد نياز خود نداشته باشيم عواملي كه باعث به وجود آمدن احساسات  مي شود را به كارها و رفتارهاي ديگران ربط مي دهيم.
اگر اينطور پيش رويم مانع رشد فكري خود مي شويم و دامنه آگاهي و اطلاعات ما با توجه به احوالات دروني ما كاهش مي يابد.
به عبارت ديگر اگر ما نتوانيم رابطهي بين نيازها و احساسات خود را به خوبي مشخص كنيم در اين هنگام ديگران را مقصر اعمال خود مي دانيم و اختلافاتي بين ما و ديگران به  وجود مي آيد و در نتيجه مرزهاي ما با ديگران در معرض تهديد قرار مي گيرد.
نسبت به احساساتي كه در ما به وجود آمده ممكن است ديگران را سرزنش كنيم و بين ما و ديگران رنجش و كدورت به وجود آيد كه باعث كمتر شدن صميميت مي شود.
بر اساس نظر مشاوران ما اگر مسئوليت احساسات خود را به خوبي بپذيرم و ديگران را مقصر جلوه ندهيم در اين صورت بسيار خوب عمل مي كنيم و مسئوليت پذير مي شويم.
افراد كه مسئوليت احساسات خود را نمي پذيرند به روش هاي مختلفي ممكن است احساسات خود را بر دوش فرد ديگري بيندازند مثلا ممكن است آن ها احساسات خود را به صورت مبهم و نامفهوم نشان دهند و كارهاي ديگران را درنظر مي گيرم و به افراد القا مي كنيم كه آن ها مسئول احساسات ديگران مي باشند.
بر اساس نظر مشاوران بسياري از انسان ها ياد نگرفته اند كه چطور نيازهاي خودشان را بشناسند و نيازهاي آن ها چيست اما آن ها به خوبي ياد گرفته اند كه اگر نيازها آن ها برآورده نشود سريع به كارها و رفتارهاي ديگرا ن فكر كنند و به آن ها بينديشند.
بر اساس مطلب هاي بيان شده ما مي توانيم اينطور بگوييم: (وقتي آن حرف را زدي رنجيدم براي اين كه دوست داشتم بيشتر مرا درك كني.) مضمون اين متن آن است كه مسئوليت احساسات خود را به خوبي به گردن بگيريم و آن ها را بپذيريم و بيهوده تلاش نكنيم احساسات خود را به ديگران ربط بدهيم و پاي ديگران را به ميان بكشيم.


بيان نيازهاي خودنيازهاي مشترك همه ي انسان ها چيست؟بر اساس مطالعات انجام شده توسط مشاوران بسياري از نيازها ميان انسان ها مشترك مي باشد ،نيازها به دسته هاي مختلفي تقسيم مي شوند كه استقلال، آسايش جسماني، نيازهاي معنوي و شكوفايي شخصيتي اشاره كرد. در زير نمونه هايي از آن را ذكر مي كنيم.
داشتن استقلال و مستقل بودنانتخاب آرزوها، اهداف و ارزش ها و انتخاب راه هايي براي رسيدن به آرزوهاآسايش جسماني يعني سرپناه داشتنرابطه صحيحآب و هواروابط جنسيتغذيه مناسبدوري از خطرها و تهديدهانيازهاي معنوي مانند صلح و نظم و هماهنگيشكوفايي شخصيتي مانند اعتبار داشتن، خلاقيت و انسانيتوابستگي متقابلوابستگي متقابل نمونه اي از نيازهاي انسان مي باشد و شامل صميميت، قدرداني، عشق، اعتماد، توجه و دلسوزي، پشتيباني و احترام و دوستي و محبت مي شود

منبع:مركز مشاوره و روانشناسي مشاورانه-چگونه نيازهاي خود را بيان كنيم؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ تير ۱۴۰۱ ] [ ۰۵:۴۶:۱۹ ] [ دكتر غلامي ]

خستگي تصميم گيري، مشكل و خستگي ناشي از تصميم گيري
منظور از خستگي تصميم گيري چه مي باشد و چطور مي تواند از آن اجتناب كرد؟ تصميم گيري از فرآيندهاي ذهني مي باشد كه هر لحظه از زندگي با آن درگير هستيم.
هرروز قبل ازينكه از خواب بلند شويم و چشم باز كنيم بدون آن كه در مورد تصميمات آگاه باشيم و به آن فكر كنيم تصميمات كوچك و بزرگ مختلفي را مي گيريم كه شايد برخي از آن تصميم ها مهم به نظر نيايند و به آن توجه نكنيد.
به عنوان مثال صبحانه چه چيزي بخوريم؟ چه بپوشيم؟ چه كلاسي را انتخاب كنيم؟ چه رنگ مويي بزنيم؟ خانه چه كسي برويم؟ و مواردي از اين قبيل.
اين تصميمات كوچك و بزرگ از كاركردهاي عالي مغز بوده و نياز به انرژي رواني زيادي دارند. امروزه شرايط زندگي به گونه اي است كه تصميمات بسياري در طول روز گرفته مي شود و همين مسئله باعث خستگي تصميم گيري خواهد شد. براي اين كه با مفهوم خستگي تصميم گيري آشنا شويد بهتر است اين مقاله را تا انتها مورد مطالعه قرار دهيد.
خستگي تصميم گيري چيست؟در طول روز تصميم گيري هاي زيادي بايد انجام شود، اين كار ممكن است دچار خستگي مي شود و بعد از مدتي احساس مي كند كه ديگر نمي تواند گزينه هاي موجود را براي خود سبك و سنگين نمايند و انتخاب درستي داشته باشد به همين دليل دچار سردرگمي مي شود و شك و ترديد به سراغش مي آيد.
در اين شرايط فرد چون در يك دوره طولاني درگير تصميم گيري بوده است ديگر عملكرد سابق را ندارد و نمي تواند به درستي انتخاب كند كه به آن، خستگي تصميم گيري مي گويند.
در اين خصوص تحقيقاتي بر روي قاضيان پرونده ها انجام شده است و اين موضوع مورد بررسي قرار گرفته است.
اين بدين دليل است كه قاضيان پرونده به دليل اين كه مشغله كاري آن ها زياد است و دائما در حال انتخاب و تصميم گيري هستند، بيش از ديگران با خستگي تصميم گيري رو به رو مي شوند و اين مسئله ممكن است قضاوت آن ها را تاحدودي تحت تاثير قرار دهد.
مسئله اي كه در اين جا اهميت دارد و بايد به آن توجه كرد اين است كه برخلاف خستگي جسمي، خستگي تصميم گيري اغلب بدون آگاهي و خواست ما ايجاد مي شود و به مرور بدون آن متوجه شويم دچار سردرگمي در تصميم گيري خواهيم شد و نوعي بي تفاوتي به سراغمان مي آيند، در اين صورت ديگر تمايلي به تصميم گيري جديد نداريم.
تقويت احساسات مثبتتقويت احساسات مثبت با راهكارهاي سادهضرورت آگاهي از خستگي تصميم گيريخستگي تصميم گيري
آگاهي از خستگي تصميم گيري از اهميت بسياري برخوردار است و مزاياي بسياري را نيز به همراه دارد. به عنوان مثال كسي كه داراي شغل فروشندگي يا طراحي سايت مي باشد.
آگاهي از خستگي تصميم گيري به او كمك مي كند تا بداند مخاطبانش تا چه حد مي توانند در آن واحد موضوعات مختلفي را درك كنند و آن ها را به درستي پردازش نمايند.
اگر تلاش كنيد به طور همزمان اجناس و اطلاعات بسيار زيادي را در اختيار آن ها قرار دهند در حقيقت مشتري نمي تواند اين اطلاعات را مورد پردازش قرار دهد و منجر به خستگي رواني در اين اشخاص مي شود و به طور كلي ممكن است منصرف شود و از بين گزينه هايي متعددي كه براي او گذاشته ايد هيچ كدام را انتخاب كند.


به همين دليل اگر در كار فروش هستيد سعي كنيد مخاطبتان را زير حجم وسيعي از اطلاعات قرار ندهيد و اطلاعات را به صورت تدريجي به او بگوييد و پله به پله به او كمك كنيد و گزينه هاي محدودي را براي او در نظر بگيريد تا بتواند انتخاب راحت تري داشته باشد.
در صورتي كه اين كار به طور حرفه اي انجام شود تاثير گذاري بهتري بر روي افراد خواهد داشت و باعث جذب مشتري مي شود.
اگر در مورد خستگي تصميم گيري آگاهي لازم داشته باشيد اين خود آگاهي كمك بسياري به شما مي كند و از برخي سردرگمي ها رها شده، شك و ترديد شما از بين برود و از بلاتكليفي نجات پيدا خواهيد كرد.
در صورتي كه نتوانستيد اين رفتارتان تغيير دهيد مي توانيد از روانشناس و مشاوره كمك بگيريد تا راهكارهاي لازم را در اختيارتان قرار دهد. هم چنين مشاوره تلفني هم مي تواند گزينه مناسب تري براي حل مشكلات تصميم گيري شما باشد.

منبع:مركز مشاوره و روانشناسي مشاورانه-خستگي تصميم گيري | مشكل و خستگي ناشي از تصميم گيري


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ تير ۱۴۰۱ ] [ ۰۵:۳۹:۵۵ ] [ دكتر غلامي ]

سرد شدن روابط زناشويي به چه عواملي بستگي دارد؟
يكي از پايه هاي اصلي زندگي مشترك رابطه زناشويي مي باشد، به همين دليل رضايت از رابطه علاقه بين زوجين و كيفيت زندگي زناشويي را افزايش مي دهد، علاوه بر اين مشاوران اعلام كرده اند كه روابط زناشويي بر بخش هاي ديگر زندگي نيز موثر مي باشد. بنابراين نبايد از اهميت آن غافل شويم.
برخي از زوجين مشكلات زيادي را تجربه مي كنند كه باعث سردي رابطه آن ها مي شود بايد توجه داشته باشيد كه اين مشكلات براي بسياري از زوجين پيش مي آيد و به عوامل مختلفي مانند شرايط اجتماعي، شرايط مالي، مدت زمان ازدواج و موارد ديگر بستگي دارد.
اگر احساس مي كنيد كه رابطه شما نسبت به قبل سرد شده است و ديگر هيجان سابق را ندارد در مرحله اول نبايد خودتان را ببازيد يا آرامش خود را از دست دهيد. اگر در اين مورد شك داريد مي توانيد از مشاور كمك بگيريد.
زنان اغلب از سرد شدن همسر خود بسيار وحشت مي كنند و آن را به موارد مختلف مرتبط مي كنند در حالي كه اينگونه نيست حتي يك مسئله ساده، پيش پا افتاده و غيرمرتبط مي تواند باعث سردي زن يا مرد در رابطه جنسي شود. بنابراين هميشه نبايد به دنبال دليل بزرگ و نگران كننده اي براي اين مسئله بود.
البته در مواردي هم مشكلات بزرگ و اساسي وجود دارد كه بايد زير نظر مشاور درمان شود يا زوجين از جلسات سكس تراپي استفاده كنند، اما خبر خوب اين است كه تمام مشكلاتي كه باعث سردي روابط زناشويي مي شوند قابل درمان مي باشند. در اين مقاله به دلايل سرد شدن رابطه جنسي زوجين پرداخته شده و راه هاي درماني نيز ارائه شده است.
متاسفانه امروزه يكي از مشكلات اساسي زوجين سرد شدن رابطه مي باشد، حتما با جملاتي مثل « احساس مي كنم مثل گذشته همسرم رو دوست ندارم و از كنارش بودن لذت نمي برم.»، « ما اين روزا حرفي براي زدن نداريم و بيش تر اوقات با گوشي بازي مي كنيم يا فيلم ميبينيم.»، «گاهي بهش نگاه مي كنم و حس مي كنم كه نمي شناسمش.» رو برو شده ايد، اين جملات همه نشانه سرد شدن رابطه مي باشد.
علت سرد شدن زن از زندگيدر رابطه جنسي دو اصل حرف اصلي را مي زند، رابطه جسماني و رابطه رواني، هردو اين موارد نقش بسيار زيادي در رابطه زناشويي دارند.
در رابطه بلند مدت علاوه بر رابطه جسماني رابطه رواني نيز وجود دارد و زوجين بايد از نظر روحي نيز به يكديگر نزديك باشند، البته در رابطه هاي كوتاه مدت تنها رابطه جسماني وجود دارد و طرفين اهميتي نمي دهند كه از نظر رواني و روحي نيز به يكديگر نزديك شده و رابطه عاشقانه اي را شكل دهند.
اگر مي خواهيد كه رابطه اي طولاني مدت، عاشقانه و بادوام داشته باشيد بايد نيازهاي يكديگر را بشناسيد و به آن ها احترام بگذاريد، از طرف ديگر بايد نكات منفي رابطه خود را نيز شناسايي كرده و آن ها را به مرور برطرف كنيد.
هميشه مي گويند پيش گيري بهتر از درمان است بنابراين به زوجين توصيه مي شود اين مقاله را تا آخر مطالعه كنند، اگر مي توانند كاغذي برداشته و نكات مهم را يادداشت كنند تا هنگامي كه وقت داشتند با همسر خود در مورد آن ها صحبت كنند.
اصلي ترين دلايل سرد شدن روابط زناشوييتمام زوجين در ابتدا رابطه خوب و صميمانه اي دارند اما به مرور با رعايت نكردن نكات اساسي درگير روزمرگي شده و رابطه عاشقانه خود را از دست مي دهند. خوشبختانه بسياري از آن ها به موقع متوجه اين امر مي شوند و از سكس تراپي يا زوج درماني استفاده مي كنند اما گروهي ديگر تلاشي براي نجات رابطه خود انجام نمي دهند و به سوي افسردگي و سردي پيش مي روند.
در ادامه اساسي ترين دلايل سرد شدن رابطه زناشويي بررسي شده و براي هريك درمان هايي نيز ارائه شده است كه مي تواند بسيار مفيد باشد.


سرد شدن روابط زناشويي۱- حرف نزدن، از علت سرد شدن زن از زندگيشايد تصور كنيد كه سردشدن رابطه در طولاني مدت روي مي دهد اما اينگونه نيست. بسيار ديده شده است كه زوجيني كه هنوز يك سال از ازدواج شان نگذشته است دچار مشكل شده اند زيرا نيازهاي يكديگر را نمي شناسند! توجه داشته باشيد كه نيازهاي جنسي هر فرد به سليقه و شرايط او بستگي دارد.
بنابراين توصيه مي شود كه زوجين در مورد رابطه جنسي دلخواه خود با يكديگر حرف بزنند و نيازهاي خود را بيان كنند، بسياري از زوجين از اين امر خجالت مي كشند اما همين خجالت مي تواند زندگي آن ها را نابود كند. زن و شوهر بايد رك و بدون ذره اي خجالت در مورد تمام اتفاقات اتاق خوابشان با يكديگر صحبت كنند.
حتي اگر يكي از زوجين خواسته نامعقولي را بيان كرد طرف ديگر بايد با آرامش گوش دهد و به هيچ عنوان نبايد با تمسخر با نياز همسرش برخورد كند. اگر زن و مرد نمي توانند با يكديگر ارتباط برقرار كنند و حرف زدن با يكديگر در مورد مسائل جنسي براي آن ها دشوار است بايد از مشاور كمك بگيرند.

منبع:مركز مشاوره و روانشناسي مشاورانه-سرد شدن روابط زناشويي به چه عواملي بستگي دارد؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۴ تير ۱۴۰۱ ] [ ۱۰:۳۹:۵۹ ] [ دكتر غلامي ]

چگونه كسي را كه دوست داريم فراموش كنيم؟
چگونه كسي را كه دوست داريم فراموش كنيم؟ اين يكي از سوالاتي مي باشد كه افراد بعد از يك رابطه مكرر با آن رو به رو مي شوند. در بسياري از مواقع افراد به طور منطقي مي دانند كه اين رابطه را بايد پايان دهند و نمي توانند عشق سالمي را تجربه كنند اما با اين وجود درگير شريك احساسي خود مي باشند و قادر نخواهند بود شريك عاطفي شان را فراموش كنند.
اگر شما هم در چنين شرايطي قرار گرفتيد در ادامه اين مقاله راهكارهايي را بيان مي كنيم كه مي تواند براي شما مفيد و سودمند باشد.
چگونه كسي را دوست داريم فراموش كنيم؟فراموش كردن به معني از ياد بردن كامل شايد هيچ موقع اتفاق نيفتد اما آن چه اهميت دارد كه زماني كه يك رابطه پايان مي يابد فرد بتوانيد اين مسئله را راحت تر بپذيريد و دائما در فكر و خيال شخص قبلي نباشيد، براي اين امر رعايت نكات زير مي تواند براي شما كمك كننده باشد و اگر هيچ رابطه اي  با فرد محبوب و مورد علاقه خود نداشته ايد براي فراموش كردن آن مي توانند از روش هاي فراموشي عشق يك طرفه استفاده كنيد.
تكنيك-فراموشي-عشق-قديم-يا-قبليعشق قديمي و پيشنهادهايي براي فراموشي آنزندگي خود را از نو بيافرينيددر بسياري از اوقات با از دست دادن رابطه عاطفي احساس مي كنيد كه ديگر زندگي شما هيچ معنايي ندارد چون تمام معنا و هدف هاي زندگي خود را حول محور رابطه عاطفي در نظر گرفته ايد، در اين هنگامي پايان دادن رابطه مي تواند احساس پوچي و سردرگمي براي شما ايجاد كند و شما دائما به روز هاي گذشته فكر مي كنيد و قادر نخواهيد بود آينده خود را بدون شريك عاطفي سابق تصور كنيد.
براي اين كه از اين بحران زندگي رها شويد بايد سعي كنيد زندگي خود را از نو بيافرينيد و تلاش كنيد تا با خودآگاهي بيشتر علائق تان را پيدا كنيد و فعاليت هايي كه دوست داريد خودتان را درگير كنيد و مهارت هايي كه علاقه داريد فرا بگيريد، از جمله اين فعاليت ها مي توان به فعاليت هاي هنري، ورزشي و اجتماعي اشاره كرد.
چگونه كسي را كه دوست داريم فراموش كنيم، از يك مشاور راهنمايي بگيريدگاهي اوقات زخم هاي عاطفي عميق تر از چيزي است كه شما متصور مي شويد و اين زخم ها زمينه هاي فطري، تربيتي و شخصيتي هر فرد را در برابر تجربيات عاطفي آسيب پذير مي كند به طور مثال در هرحال خروج از رابطه و پايان دادن آن مي باشيد اما به تنهايي نمي توانيد با فقدان آن رو به رو شويد به همين دليل بهتر است اين مسير را تنهايي سپري نكنيد.


از آن جا كه تا مدتي قادر نخواهيد بود روابط جديدي را ايجاد كنيد و آمادگي ذهني و رواني نخواهيد داشت در اين هنگام بهتر است از روانشناس كمك بگيريد تا در اين زمينه به شما كمك كند.
روانشناس بدون قضاوت به حرف هاي شما گوش مي دهد و با بيان كردن روش هاي جديد شما را براي عبور از اين مرحله آماده مي كند، درمانگر نه تنها كمك مي كند تا بحران فعلي را با موفقيت پشت سر بگذاريد بلكه با ارائه آموزش هاي مناسب و دقيق در مورد عشق و روابط سالم به شما كمك مي كند تا براي ساختن روابط عاطفي در آينده آماده شويد.
روزانه احساسات و افكارتان را ثبت كنيدزماني كه رويداد هاي تلخي مانند پايان دادن يك رابطه عاطفي را تجربه مي كنيد افكار منفي بسياري به سراغتان مي آيد كه باعث مي شود آشوب دروني شما چندين برابر شود،.
در اين شرايط براي اين كه گرفتار نشخوار هاي ذهني نشويد بايد هيجانات و افكاري كه در سرتان مي گذارد را كنترل كنيد و آن ها را در دفترچه اي بنويسيد، زماني كه مسائل ذهني را عيني كنيد امكان رو به رو شدن و كنار آمدن با آن ها براي شما آسان تر و راحت تر خواهد بود.

منبع:مركز مشاوره و روانشناسي مشاورانه-چگونه كسي را كه دوست داريم فراموش كنيم؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۴ تير ۱۴۰۱ ] [ ۰۵:۲۱:۱۴ ] [ دكتر غلامي ]

در صورتي كه شما توسط خانواده فعلي پذيرفته شده باشيد، شايد به مرحله اي از زندگي خودتان برسيد كه بخواهيد والدين اصلي خودتان را پيدا كنيد.
اكثر افراد اين كار را انجام مي دهند؛ اين يك مورد كاملا نرمالي مي باشد.
شما مي توانيد در تصميم گيري كمك بگيريد و همچنين در مسير پيدا كردن مورد حمايت قرار بگيريد.
همچنين يك سري منابعي در دسترس شما قرار دارند كه با استفاده از آنها مي توانيد والدين اصلي خودتان را پيدا كنيد.

پيدا-كردن-والدين-اصلي-مشاوراين مقاله مي تواند در شرايط زير كاربرد داشته باشيد:شما در كودكي توسط خانواده فعلي پذيرفته شده باشيددر صورتي كه بخواهيد والدين اصلي خودتان را پيدا كنيد، يك تصميم گيري سختي خواهيد داشتشما بخواهيد كه والدين اصلي خودتان را پيدا كنيد.پيدا كردن والدين اصلي – پدر و مادر واقعي من كيست؟آيا مي خواهيد اطلاعات بيشتري را در مورد والدين اصلي خودتان پيدا كنيد؟در صورتي كه در كودكي توسط خانواده فعلي خودتان پذيرفته شده باشيد، شايد احساس كنيد كه مي خواهيد با پيدا كردن خانواده اصلي خودتان و به دست آوردن اطلاعات بيشتر در مورد آنها، به يك تصوير كامل تري از خودتان دست پيدا كنيد.


هر احساسي كه داشته باشيد، طبيعي استدر برخي مواقع تمايل به ارتباط برقرار كردن با والدين اصلي در زماني ايجاد مي شود كه شما متوجه مي شويد كه يك فرزند پذيرفته شده هستيد.
همچنين اتفاقات مهم زندگي، همانند ترك كردن خانه يا ازدواج كردن، مي تواند شما را تحريك كند كه در مورد والدين اصلي خودتان سوالاتي بپرسيد.
همچنين اين امكان وجود دارد كه شما با بي خبر ماندن از والدين اصلي خودتان وضعيت راحتي داشته باشيد و اين مورد هم نرمال مي باشد.
به دليل تمايل خودتان براي فهميدن، احساس گناه نكنيد.اين يك حالت نرمالي مي باشد
اين امكان وجود دارد كه در مورد والدين اصلي خودتان فكر كنيد.
حتي ممكن است كه به دليل تمايل خودتان نسبت به مطلع شدن در مورد آنها، احساس گناه بكنيد، چرا كه مي ترسيد نسبت به والدين انتخابي خودتان (كه شما را پذيرفته اند) يك نوع خيانت بكنيد.
در صورتي كه نگران آسيب رساندن به احساسات والدين انتخابي خودتان هستيد، در مورد اين موضوع با آنها صحبت كنيد.
دليل اهميت مربوط به پيدا كردن والدين اصلي خودتان را به آنها توضيح بدهيد. شايد اينكار باعث شود كه آنها از ايده شما حمايت كنند.
تصميم گيري كردنتصميم گيري براي انتخاب والدين اصلي خودتان يك تصميم بزرگي مي باشد و نگران شدن در مورد نحوه پيش رفتن اين كار يك نگراني عادي است.
بهزيستي عاطفي و همچنين سلامت رواني خودتان را مد نظر قرار دهيد و تا زماني صبر كنيد كه احساس كنيد قدرت كافي براي مقابله با هر شرايطي را داريد، چرا كه ممكن است موارد صورت گرفته كاملا عاطفي باشند.
پدر-و-مادر-واقعي-من-كيست؟پدر-و-مادر-واقعي-من-كيست؟حمايت لازم را دريافت كنيددر صورتي كه احساس مي كنيد آمادگي لازم را براي تحقيق در مورد پدر و مادر واقعي خودتان داريد، نسبت به داشتن يك شبكه حمايتي مناسب اطمينان كسب كنيد.

منبع:مشاوركو:مركز مشاوره روانشناسي و مشاوره آنلاين-پيدا كردن والدين اصلي – پدر و مادر واقعي من كيست؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳ تير ۱۴۰۱ ] [ ۱۰:۵۸:۵۴ ] [ دكتر غلامي ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب