?>
-      گلی شی      دانلود فیلم دوبله فارسی      نوید      ویپ چی      روز ۱۰۰      سازندگی و توسعه      هفت ستاره      روز 100      تیترفا      سینما برتر      ماه 360      -      -      قیمت روز      بلوک سبک      -      قرص تاخیری      آموزش تعمیرات موبایل      *      +      -      *      +      استخر پیش ساخته      تراست ولت      ردیاب موتور      *      صرافی تتر      بروکر فارکس      +      خرید کتاب تاپ ناچ      +      *      تحلیل اتریوم      -      فیلم هندی      *      -      -      .      +      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
همسرداري

همسرداري
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 229
دیروز : 150
افراد آنلاین : 1
همه : 98683
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

شكست عشقي، حقايقي گفتني درباره شكست عشقي
احتمالا تا حالا در مورد شكست عشقي بسيار شنيده ايد كه افراد بعد از جدا شدن از روابط عاطفي شرايطي شبيه افسردگي تجربه مي كنند، هر كدام از آن ها حالت هايي را تجربه مي كنند عده اي از آن ها تمايل ندارند در جمع بمانند، بعضي ها نمي توانند به خوبي غذا بخورند، عده اي ديگر در تكاليف و فعاليت هاي خود باز مي مانند و احساس ناتواني مي كنند.
فردي كه دچار شكست عشقي مي شود در طول روز بدون اختيار به فردي كه از او جدا شده است فكر مي كند و اين فكر كردن باعث مي شود تا ناراحتي و غم بسياري سراغش بيايد و در روز ساعات بسياري را به مرور كردن اتفاقات گذشته بگذراند، اگر در مورد شكست عشقي و حقايق آن آگاهي لازم را داشته باشيد در اين صورت راحت تر مي توانيد آن را پشت سر بگذرانيد و زندگي شاد و سالمي را تجربه كنيد.
هم چنين كمك گرفتن از مشاور خوب و با تجربه مي تواند در اين زمينه به شما كمك كند تا راحت تر با شرايط كنار بياييد و براي آينده خود برنامه ريزي كنيد.
شكست عشقي چيست ؟شكست عشقي معمولا با بهم خوردن ارتباطات عاطفي به وجود مي آيد و هر چه اين اتفاقات ناگهاني تر و غير منتظره تر باشد در اين صورت تبعات سنگين تري براي فرد به همراه خواهد داشت، علاوه بر اين ميزان دلبستگي و وابستگي بين طرفين نقش بسياري دارد و براي افرادي كه وابستگي زيادي دارند شكست عاطفي سخت تر خواهد بود.
افرادي كه احساسات و هيجانات عاطفي قوي را نسبت به ديگري تجربه كرده و سال هاي زيادي درگير اين احساسات بوده است زماني كه رابطه به مشكل بر مي خورد با بحران هاي روحي بيشتر مواجه مي شود در اين هنگام اولين راهي كه به ذهن فرد خطور مي كند انتقام گرفتن مي باشد كه فرد براي خالي كردن خشم و غم خود آن را به كار مي گيرد.
آيا همه افراد دچار شكست عشقي مي شوند؟بدون شك جدا شدن از يك رابطه عاطفي هميشه ناراحت كننده مي باشد اما افراد شخصيت هاي متفاوتي دارند و با توجه به ويژگي هاي شخصيتي و تجربيانت قبلي در زمينه ارتباطات عاطفي به شيوه هاي متفاوتي با اين مسئله رو به رو مي شوند و واكنش هاي متفاوتي از خود نشان مي دهند.


براي مثال افرادي كه در رابطه عاطفي قبلي خود شكست خوره اند يا كساني كه وابستگي عاطفي شديد تري به طرف مقابل شان دارند در اين حالت شكست عشقي را بيشتر از ديگران لمس مي كنند.
مسئله اصلي كه در زمان شكست عشقي بايد به آن توجه داشت اين است كه شكست عشقي باعث افسردگي نشود و مشكلات روحي بسياري براي فرد ايجاد نكند، به عبارتي اگر بعد از تمام شدن رابطه عاطفي، احساسات منفي به درستي مديريت نشود در اين صورت احتمال دارد مشكلاتي براي فرد ايجاد كند كه يكي از رايج ترين آن افسردگي مي باشد، براي اين كه از اين مشكل پيشگيري كنيد  بايد از روانشناس كمك بگيريد تا روش هاي مقابله با احساسات منفي و بحران هاي روحي را در اختيار شما قرار دهد تا بتوانيد احساسات خود را به درستي مديريت كنيد و از بحران هاي روحي رهايي يابيد.

منبع:مركز مشاوره و روانشناسي مشاورانه-شكست عشقي


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۱:۱۶:۲۶ ] [ دكتر غلامي ]

خانواده هاي تركيبي ( خانواده ناتني) چه مسائلي دارند؟
خانواده هاي تركيبي يا ناتني چه تفاوت هاي با خانواده هاي معمولي دارند؟ اين خانواده ها از پدر يا مادري ناتني تشكيل شده اند، اين خانواده ها با چالش هايي همراه مي باشند و مشكلاتي براي آن ها به وجود مي آيد براي اين كه بتوانيد راه حل هايي براي اين مشكلات پيدا كنيد بايد به خوبي بررسي و شناسايي شود تا بتوانيد به سمت خانواده سالم حركت كنند.
در خانواده هاي تركيبي احتمال اين كه فرزندان ضربه روحي فراواني بخورند وجود دارد و به همين دليل بايد پدر و مادر توجه كافي به آن ها داشته باشند البته نبايد توجه و محبت والدين بسيار زياد باشد و يا به گونه اي باشد كه كودك از موقعيتش سوء استفاده نمايد، البته خانواده هاي تركيبي علاوه بر مشكلات، مزيت هايي دارند كه در ادامه اين مقاله در مورد آن ها توضيح خواهيم داد.
خانواده هاي تركيبي ( ناتني) چگونه خانواده اي است؟خانواده هاي تركيبي به خانواده هايي گفته مي شود كه در آن ها يك يا چند نفر از اعضاي خانواده ناتني مي باشند، مانند پدر، مادر، خواهر و برادر ناتني. امروزه با توجه به اين كه ميزان طلاق افزايش يافته است آمار خانواده هاي تركيبي ( ناتني) زياد شده است، زيرا زن و مردي كه با هم ازدواج مي كنند احتمال دارد خانواده اي با اعضاي ناتني تشكيل دهند كه مي تواند شامل فرزند همسر فعلي خود و يا فرزنداني از ازدواجي ديگر باشد، اين خانواده ها در زندگي با چالش هايي رو به رو خواهند شود و در اين خانواده ها فرزندان ممكن است نتوانند با خواهر و برادر ناتني به ويژه با پدر و مادر ناتني سازگار شوند و با آن ها زندگي كنند، براي اين كه ميان اعضاي خانواده تركيبي تعامل برقرار شود بايد به مشاور خانواده مراجعه كنيد و از تجربيات آن ها استفاده نماييد.


مشكلاتي كه در خانواده هاي ناتني به وجود مي آيدتربيت و كنار آمدن با فرزند همسر چالش هايي را به همراه دارد و مسئله ساز مي باشد و از طرف ديگر كودكان و نوجوانان تا مدت ها نمي توانند با والد ناتني خود رابطه سازگاري داشته باشند و با آن ها بداخلاقي مي كنند و دوست ندارند آن ها را به عنوان عضوي از خانواده بپذيرند، خيلي از آن ها نسبت به پدر و مادرشان دلخور مي شوند زيرا تصور مي كنند شخص ديگري جايگزين پدر و مادرشان شده است و در اين حالت چالش ها و مشكلاتي در فرزندپروري به وجود مي آيد.
مهم ترين مشكلي كه خانواده هاي تركيبي با آن دست و پنجه نرم مي كنند تلاش مي كنند تا ميان اعضاي خانوادگي هماهنگي ايجاد كنند و تا به يك خانواده عادي و معمولي تبديل شوند، فرزندان ابتدا سعي مي كنند تا با والدين ناتني شان سازگار شوند و بعد از آن با خواهد و برادر ناتني شان سازگار شده و رفتار عادي خواهند داشت و رابطه خوبي ميان آن ها شكل مي گيرد.

منبع:مركز مشاوره و روانشناسي مشاورانه-خانواده هاي تركيبي يا خانواده ناتني | پيشنهاد مشاور چيست؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۲۷:۴۸ ] [ دكتر غلامي ]

فرزندان ازدواج موقت، راه حل مشكل شناسنامه چيست؟
فرزنداني كه از ازدواج موقت به وجود مي آيند از نظر قانوني چه وضعيت و شرايطي خواهند داشت؟ در ازدواج موقت مدت معيني در ميان زن و مرد مشخص مي شوند كه يك نوع پيوند شرعي مي باشد و بعد از اين كه زمان آن به پايان مي رسد باطل مي شود ولي نيازي به طلاق گرفتن نمي باشد.
در زمان ازدواج موقت اگر بچه اي به دنيا بيايد تكليف بچه چه مي شود آيا اين بچه مشروع است يا نامشروع؟ آيا از حقوق هاي قانوني و شناسنامه اي برخوردار مي شود يا خير؟ در ادامه اين مقاله به سوالاتي كه بيان شده است پاسخ مي دهيم و در آن جا به اهميت ثبت ازدواج موقت و حقوقي كه براي ازدواج موقت در نظر گرفته شده است مي پردازيم و در صورتي كه با ازدواج موقت مشكل داريد و در اين زمينه سوال هايي براي شما پيش آمده است مي توانيد از مشاوره ازدواج كمك بگيريد.
فرزندان ازدواج موقت ازدواج موقت نوعي از ازدواج مي باشد كه به آن صيغه يا متعه نيز گفته مي شود و براي افرادي كه شرايط و موقعيت ازدواج دائم را ندارند براي مدت معيني به عقد يكديگر در مي آيند و عقد آن ها براي مدت معيني با مهر معلوم بين زن و مرد بسته مي شود و هنگامي كه مدت زمان مشخص شده به پايان مي رسد رابطه ميان زوجين نيز به پايان مي رسد.
بنابراين ازدواج موقت يا صيغه يك نوع عقد نكاح است و  يك امر قانوني مي باشد و قانون گذاران از آن حمايت مي كنند و در صورتي كه فرزندي از اين ازدواج حاصل شد آن فرزند مشروع بوده است و مانند فرزندان ديگر از حقوق قانوني برخوردار مي باشند و مشكل شرعي و قانوني ندارند.


در چه صورتي ثبت ازدواج موقت الزامي است؟ثبت كردن ازدواج موقت بسيار اهميت دارد زيرا در صورتي كه فرزندي از اين ازدواج حاصل شود ممكن است به اثبات رساندن مشروعيت براي مادر مشكلات بسياري را به وجود آورد و در صورتي كه زنان قادر نباشند مشروعيت فرزندشان را به اثبات رسانند فرزند آن ها از حقوقي قانوني برخوردار نخواهد بود و در صورتي كه ازدواج موقت به صورتي ثبت شود كه در دادگاه قابل استناد باشد در اين صورت فرزندي كه از ازدواج موقت حاصل مي شود مانند فرزندي كه از ازدواج دائم به وجود مي آيد از حقوقي برخوردار است.
بر اساس قانون پدر بايد براي فرزندي كه از ازدواج موقت حاصل مي شود شناسنامه دريافت كند و اگر به هر دلايلي اين كار را انجام نداد مادر با داشتن حكم ( امين موقت) كه نشان دهنده سرپرستي مادر مي باشد مي تواند براي فرزندش شناسنامه اي با نام خانوادگي خودش تهيه نمايد.

منبع:مركز مشاوره و روانشناسي مشاورانه-فرزندان ازدواج موقت | راه حل مشكل شناسنامه چيست؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۰۴:۳۷ ] [ دكتر غلامي ]

چك كردن گوشي همسر ، گوشي همسرم را چك كنم يا نه؟
آيا چك كردن گوشي همسر كار درستي مي باشد يا خير؟ امروزه بسياري از افراد به دنبال نرم افزارهايي هستند تا به صورت گوناگون تماس ها، تلگرام و پيام هاي گوشي همسرشان را چك كنند و اين افراد معمولا به همسرشان اعتماد ندارند و يا مي ترسند او را از دست بدهند، اما آن ها بايد اين نكته را در نظر بگيرند كه حفظ و نگهداري هر چيزي روش اصولي خودش را دارد و اگر به صورت مداوم گوشي همسرتان را چك كنيد و او را محدود كنيد و يا همسرتان را كنترل كنيد، با اين رفتارها باعث خواهيد شد تا بي اعتمادي شما بيشتر شود و از همسرتان دور شويد.
در ادامه اين مقاله به توضيحات بيشتري در اين باره مي پردازيم و در صورتي كه فكر مي كنيد همسرتان به شما خيانت كرده است و يا در حال خيانت كردن مي باشد مي توانيد از مشاوره خيانت همسر كمك بگيريد تا راهنمايي هاي صحيح را در اختيارتان قرار دهد.
چك كردن گوشي همسر، درست يا غلطبسياري از زوجين به دلايل مختلف دوست دارند تا به اطلاعات گوشي همسرشان دسترسي داشته باشند و با اين كار احساس مي كنند كه امنيت خاطر بيشتري دارند و مي تواند به عنوان مثال جلوي خيانت همسرشان را بگيرند، اما طرف مقابل از اين رفتار استقبال نمي كند و خوشش نمي آيد و فكر مي كند همسرش نسبت به او بي اعتماد مي باشد و به همين دليل سعي مي كند برخي از كارها را پنهاني و دور از چشم همسرش انجام دهد و بعد از انجام آن احساس گناه و عذاب وجدان به سراغش مي آيد.
در بسياري از مواقع افرادي كه رفتارهاي كنترل كننده اي انجام مي دهند باعث مي شوند تا پيام هايي مبتني بر بي اعتمادي، شك و ترديد به طرف مقابل را بع فرد انتقال دهند و به اين ترتيب روابط در ميان زوجين با تعارضات و درگيري هايي همراه مي شود و باعث مي شود نسبت به هم بي اعتماد تر شده و شك و ترديد آن ها بيشتر شود.


به اين ترتيب زن و شوهر در يك چرخه معيوب گرفتار مي شوند به طوري كه اگر به صورت مداوم يكديگر را چك كنند باعث مي شود تا رنجش و واكنش طرف مقابل بيشتر شود و اين واكنش ها شك و ترديد را بيشتر خواهد كرد و رفتارهاي كنترل كننده بيشتر خواهد شد و اين مسئله روز به روز بزرگ تر مي شود و به همين ترتيب ادامه پيدا مي كند به طوري كه ممكن است در زندگي به يك بحران تبديل شود.
در نتيجه شما بايد به حريم خصوصي همسرتان احترام بگذاريد و اگر به رفتارهايي كه در فضاي مجازي انجام مي دهد شك داريد بايد راه هاي اصول تري را در نظر بگيريد تا بتوانيد به نتيجه صحيح و درستي در اين باره برسيد به طور مثال مي توانيد از روانشناس كمك بگيريد تا با دريافت مشاوره خيانت به شما كمك كند با دلايل و نشانه هاي خيانت همسرتان آشنا شويد و بتوانيد راهكارهاي مقابله با آن را به درستي بشناسيد.

منبع:مركز مشاوره و روانشناسي مشاورانه-چك كردن گوشي همسر | گوشي همسرم را چك كنم يا نه؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۲۴:۲۱ ] [ دكتر غلامي ]

كوكائين ماده كريستالي است كه در اين نوشته تمامي عوارض و فوايد مصرف كُك آورده شده است.
كوكائين[۲] قوي ترين مواد اعتياد آوري است كه مورد سوء استفاده قرار مي گيرد.
مصرف كنندگان فقط با يك بار مصرف كردن اين مواد، آنچنان درگير اين مواد مي شوند كه نمي توانند مصارف بعدي خودشان را پيش بيني يا كنترل كنند.
هر چند كه ميزان مصرف آن پايين مي باشد، ولي دومين مواد قاچاق پر مصرف در ايالات متحده و مكزيك مي باشد.
كوكائين - كريستالي عجيب- عوارض و فوايد مصرف كُككوكائين – كريستالي عجيب- عوارض و فوايد مصرف كُككوكائين چيست؟كوكائين يك ماده اي است كه از عصاره چسبناك مربوط به برگ هاي گياهان كوكاي آمريكاي جنوبي به دست مي آيد.
اين ماده يك محرك قوي مي باشد كه بر روي سيستم عصبي مركزي بدن تاثير مي گذارد.
كوكائين مي تواند تزريق شود، دود داده شود، استشمام شود و يا به صورت مشروب مورد استفاده قرار گرفته شود.
همچنين مي تواند با ساير مواد، همانند مواد بي حس كننده ،مواد بي هوش كننده و امفتامين[۳] مورد استفاده قرار بگيرد.
در صورتي كه كوكائين و هروئين با هم تركيب شوند، منجر به توليد اسپيد بال[۴] (اسنيف) خواهند شد.
كوكائين شبيه به چه چيزي است؟كوكائين به شكل پودر بلورين و كريستال هاي سفيد مي باشد. در صورتي كه كوكائين شكسته (كرك كوكائين)[۵] شود همانند يك سنگ، قطعه يا تراشه به نظر مي رسد و در برخي مواقع بدون رنگ سفيد يا صورتي رنگ مي باشد.


براي افرادي كه كُك را در سطح خيابان ها معامله مي كنند، شكستن يا رقيق كردن كوكائين با استفاده از مواد مختلف يك كار معمولي مي باشد.
به دليل اينكه كوكائين بر اساس وزن فروخته مي شود، اين كار براي به دست آوردن پول بيشتر صورت مي گيرد.
مواد اضافه شده به آن مي تواند شامل هر چيزي سفيد و پودري باشد كه نشاسته غله، پودر تالك، آرد و جوش شيرين تواند از جمله اين مواد مي باشند.

منبع:مشاور كو:مركز مشاوره روانشناسي و مشاوره آنلاين-كوكائين – كريستالي عجيب – عوارض و فوايد مصرف كُك


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۵۱:۲۸ ] [ دكتر غلامي ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب