?>
گلی شی      دانلود فیلم دوبله فارسی      نوید      ویپ چی      روز ۱۰۰      سازندگی و توسعه      هفت ستاره      روز 100      تیترفا      سینما برتر      ماه 360      -      -      قیمت روز      بلوک سبک      -      قرص تاخیری      آموزش تعمیرات موبایل      *      +      -      *      +      استخر پیش ساخته      تراست ولت      ردیاب موتور      *      صرافی تتر      بروکر فارکس      +      خرید کتاب تاپ ناچ      +      *      تحلیل اتریوم      -      فیلم هندی      *      -      -      .      +      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
همسرداري

همسرداري
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 131
دیروز : 150
افراد آنلاین : 1
همه : 98585
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

صميميت بين خواهر و برادر، راه هاي بهبود رابطه خواهر و برادر
صميميت خواهر و برادر در بسياري از خانواده ها مورد توجه بوده و براي اين كه اين صميميت در ميان آن ها نقش بندد بايد هر كدام از اعضاي خانواده تلاش كنند.
روابط خواهر و برادر  نقش مهمي در رفتارهاي ضد اجتماعي و اجتماع پسند كودكان و برخي ابعاد شخصيت، هوش و پيشرفت آن ها دارد. سازگاري خواهر و برادرها و كنار آمدن با يكديگر باعث مي شود تا احساس امنيت به ديگران انتقال داده شود.

صميميت بين خواهر و برادركودكان در روابط تنگاتنگ و صميمي خود با خواهر و برادرشان مهارت هاي اجتماعي و شناختي را كسب مي كنند، بسيار مهم است تا بين آن ها روابط صميمانه وجود داشته باشد.
در ادامه اين مقاله عوامل موثر بر صميميت بين خواهران و برادران، نقش والدين در ايجاد صميميت و راه هاي افزايش صميميت بين فرزندان را بيان مي كنيم، هم چنين در اين خصوص مي توانيد از مشاوره تخصصي كمك بگيريد تا به كاهش هاي تنش ها ميان فرزندان خود كمك كنيد.
صميميت بين خواهر و برادر –  چرا خواهر برادرها با هم دعوا مي كنند؟برخي از عوامل بر روي روابط صميمانه خواهر و برادر تاثير مي گذارد و آن ها را بهتر مي كند، به طور مثال اگر فاصله سني ميان فرزندان بيش از چهار سال باشد احتمال صميميت در ميان آن ها بيشتر است. هم چنين روابط دو خواهر و يا دو برادر داراي صميميت بيشتري نسبت به روابط خواهر برادري است.
برخي از عوامل باعث به وجود آمدن نقش مثبت و نقش منفي در كيفيت روابط خواهر و برادر دارند، كه در ادامه اين مقاله پررنگ ترين عوامل تاثيرگذار بر صميميت خواهر برادر را مورد بررسي قرار مي دهيم:
برخورد متفاوت والدين با هر يك از فرزنداناكثر پدر و مادرها اعتقاد دارند كه با فرزندانشان، رفتارهاي يكساني دارند، اما در حقيقت به دليل تفاوت هايي كه كودكان با يكديگر دارند ( سن، جنسيت، خلق و غيره) والدين رفتار يكساني با فرزندانشان ندارند.
در صورتي كه والدين دو فرزند هم سن داشته باشند ممكن است تا حد زيادي رفتارهاي آن ها يكسان باشد در غير اين صورت احتمال يكسان بودن رفتارهاي والدين كاهش مي يابد.


براي مثال مادري كه با فرزند كوچكتر خود مهربان تر است و بر روي رفتار و اعمال او كنترل بيشتري دارد، در اين صورت خواهر و برادرهاي بزرگتر حساس مي شوند و احساس بي ارزشي مي كنند.
زماني كه كودك برخورد متفاوت والدين و فرق گذاشتن بين فرزندان را به دليل بي توجهي والدين و دوست داشتني نبودن خودش بداند در اين حالت اختلاف در ميان خواهر و برادر بيشتر مي شود، در حالي كه پدر و مادر ها اگر با همه بچه هاي خود مهربان باشند و به آن ها رسيدگي كنند اختلاف ميان خواهر و برادر به شدت كاهش مي يابد.
خواهر برادر، خلق و خوي بچه هاهر كودكي خلق و خوي منحصر به فرد خودش را دارد، كودكاني كه رفتارهاي هيجاني دارند و ميزان تحرك و رفتارهاي تكانشي آن ها بالا است روابط منفي تري با خواهر و برادرشان خواهند داشت.
بر اساس مشاهدات انجام شده، خصوصيات فرزند اول تعيين كننده حال و هواي روابط ديگر خواهر و برادران خواهد بود. خلق و خوي بد فرزند اول بر روي فرزندان ديگر اثر مي گذارد بدون آن كه به خلق و خوي فرزندان كوچك تر توجه شود كه چگونه بوده است.

منبع:كانون مشاوران ايران-صميميت بين خواهر و برادر | راه هاي بهبود رابطه خواهر و برادر


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۰۲:۰۱ ] [ دكتر غلامي ]

ميزان خواب كودكان، كودكان چند ساعت بايد بخوابند؟

ميزان خواب كودكانخواب كودكان بسيار مهم است و بر روي رشد و سلامت آن ها تاثير مي گذارد، و به اندازه غذا خوردن و تغذيه ضروري مي باشد. در صورتي كه كودكتان خواب كافي نداشته باشد بر روي هوش، عملكرد روزانه و خلق و خوي او اثر منفي مي گذارد.
كودكان نياز خوابشان متفاوت است و همين مسئله بر روي برنامه خواب والدين تاثير مي گذارد و خوابشان را دچار تغييراتي مي كند.
اين تفاوت ها باعث دشواري در داشتن يك برنامه منظم و متداول براي خواب كودك مي شود اما به دليل اين كه ميزان خواب كودكان بسيار مهم است و حساسيت خاصي در ميزان خواب آن ها وجود دارد بسياري از والدين برنامه هاي زندگي شان را بر اساس نيازهاي فرزندشان مي چينند.
در ادامه مقاله براي اين كه برنامه ريزي بهتري براي ساعات خواب كودكتان داشته باشيد ميزان خواب كودكان، فوايد و روش هاي خواب كافي در كودكان را بيان مي كنيم هم چنين در اين خصوص مي توانيد از مشاوره كودك كمك بگيريد تا در اين زمينه اطلاعات لازم را در اختيار شما قرار دهند و به شما كمك كنند.
ميزان خواب كودكان  – فوايد خواب كافي براي كودكانخواب كافي بر روي كارايي ذهني و جسمي افراد تاثير مستقيم مي گذارد، كودكاني كه در ساعت منظمي مي خوابند  نسبت به كودكاني كه خواب كافي و منظمي ندارند داراي هوش و سرعت يادگيري بالاتري هستند، هم چنين خواب كافي در كودكان فوايد ديگري دارد كه برخي از آن ها به شرح زير است:
تقويت سيستم ايمنيافزايش قدرت يادگيري در طول روزرشد طبيعي و مناسبخلق و خوي خوب در طول روزتوجه كنيد خواب كودكان بسيار مهم مي باشد و از جمله نيازهاي اساسي و اوليه كودكان است كه به طور مستقيم بر روي مغز آن ها اثر مي گذارد، در صورتي كه فرزندتان در سنين كودكي به دلايل مختلفي خواب كافي و با كيفيتي نداشته باشد در آينده با مشكلات بسياري رو به رو خواهد شد.
ميزان خواب مناسب در سنين مختلف كودكاننيازهاي انسان در طول مراحل رشد در حال تغيير مي باشد و به همين دليل ميزان خواب مورد نياز كودكان در سنين مختلف متفاوت مي باشد و والدين بايد بر اساس اين تفاوت ها برنامه ريزي داشته باشند.
در ادامه اين مقاله خواب هر كدام از سنين را مورد بررسي قرار مي دهيم. اين برنامه خواب به طور كلي براي كودكان ثابت است ولي هر كودكي ويژگي منحصر به فرد خودش را دارد و ممكن است به خواب كمتر يا بيشتري نياز داشته باشد.
ميزان خواب نوزادخواب نوزاد به طور كلي ۱۶ تا ۲۰ ساعت مي باشد و هر چه به يك سالگي نزديك مي شود ميزان خواب او كمتر شده و به ۱۰ تا ۱۳ ساعت مي رسد، نوزاد خواب پيوسته و مشخصي ندارد.
هر وقت گرسنه شود از خواب بيدار مي شود و شير مي خورد و دوباره به خواب مي رود. اين چرخه به علت وزن گيري نوزاد مي باشد.


نوزاد معمولا به طور پيوسته ۴ تا ۵ ساعت مي خوابد، براي اين كه كودكان در شب خواب خوبي داشته باشد بهتر است قبل از خواب شب او را به حمام ببريد و در هنگام بيداري كودك را در معرض نور خورشيد قرار دهيد و با او بازي كنيد.
ميزان خواب در دو سالگيدر دو سالگي معمولا كودك به ۱۰ الي ۱۲ ساعت خواب در طول شب و تقريبا ۱ الي ۳ ساعت در طول روز نياز دارد، معمولا كودكاني كه بازيگوش هستند نسبت به خوابيدن تقلا مي كنند و والدين بايد سعي كنند با روش هاي مختلف آن ها را بخوابانند.
والدين بايد توجه داشته باشند كه زماني كه كودك ياد مي گيرد از گهواره بيرون آيد تمايل دارد تا روي تخت و در كنار والدينش بخوابد، از همان ابتدا بايد به اين موضوع توجه داشته كنند زيرا كودك به خوابيدن در كنار والدينش عادت مي كند و جدا خوابيدن براي كودك بسيار سخت مي شود و به راحتي از والدين جدا نخواهد شد.

منبع:كانون مشاوران ايران-ميزان خواب كودكان | كودكان چند ساعت بايد بخوابند؟


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۵۸:۳۷ ] [ دكتر غلامي ]

نيازهاي رواني سالمندان، وضعيت روحي و رواني سالمندان در ايران
نيازهاي رواني سالمندان از جمله موضوعاتي مي باشد كه احتياج به توجه بيشتري دارد، سلامت روان سالمندان تحت تاثير عواملي مانند نزديك شدن به سال هاي پاياني عمر، بازنشستگي و مشكلات جسمي كه باعث كاهش سطح فعاليت فرد مي شود و هم چنين مشكلاتي مانند از دست دادن همسر و يا دوستان و غيره مي باشد.
بر اساس نظرسنجي هاي انجام شده بروز اختلالات روحي و رواني در سالمندان مي تواند باعث افسردگي و اضطراب شود و خطر خودكشي را تا حد زيادي افزايش دهد به همين خاطر نقش اطرافيان در بهبود سلامت جسمي و رواني سالمندان از اهميت بسياري برخوردار مي باشد و بايد نسبت به نياز سالمندان دقت و توجه بيشتري داشته باشيم.
در اين خصوص بايد از مشاوره روانشناسي كمك بگيريد تا اطلاعات خود را راجع به دوران سالمندي افزايش دهيد و بتوانيد به خوبي نيازهاي آن ها را برطرف نماييد.
نيازهاي رواني سالمندانروانشناسان معتقدند كه پس از رسيدن به سن ۶۰ سالگي وارد دنياي سالمندي مي شوند ورود آن ها به اين دوران با چالش هاي بسياري همراه خواهد بود و كنار آمدن آن ها با اين شرايط تحت تاثير عواملي مانند كيفيت زندگي فرد، سلامت جسم و روان و همين طور سيستم هاي حمايتي در محيط اطراف او مي باشد.
عدم توجه به نيازهاي رواني سالمندان باعث به وجود آمدن بيماري هاي روحي و رواني شده و آسيب هاي مغزي مانند آلزايمر در آن ها مي شود. با توجه به اين كه بروز اختلالات مي تواند مشكلاتي براي فرد و اطرافيان او به دست آورد بهتر است براي پيشگيري از اين مسئله اطلاعات خود را در مورد نيازهاي سالمندان افزايش دهيد و روش هاي ارتباطي مناسب با آن ها را ياد بگيريد تا نحوه ارتباطي مناسبي با آن ها داشته باشيد.
به استقلال سالمندان احترام بگذاريدهمه ما انسان ها بعد از اين كه سال هاي كودكي مان به پايان مي رسد تلاش مي كنيم كه خودمان براي زندگي تصميم بگيريم اما اين موضوع در دوران سالمندي به دليل ناتواني مالي و يا حركتي تا حدودي غير ممكن مي باشد و همين مسئله باعث مي شود تا سالمندان از نظر روحي حال خوبي نداشته باشند و افسردگي در آن ها به وجود آيد به همين دليل بايد به آن ها اجازه دهيد تا جايي كه ممكن است خودشان براي زندگي تصميم بگيرند.
از جمله موضوعاتي كه سالمندان مي توانند در مورد آن ها تصميم بگيرند و مشاركت داشته باشند مربوط به امور خانه و يا تصميم گيري در مورد شرايط مالي زندگي شان مي باشد.
توصيه مي شود در شرايطي كه قرار است بعضي از كارها را شما براي سالمند انجام دهيد از او سوال كنيد كه دلش مي خواهد آن كار چطور انجام شود و در صورتي كه با آن موضوع مخالف هستيد سعي كنيد تا حدودي مطابق ميلشان رفتار كنيد.
يكي از مشكلاتي كه در ميان سالمندان به وجود مي آيد وابستگي به اطرافيان مي باشد، اگر چه آن ها به استقلال نياز دارند اما ترس از دست دادن و آسيب ديدن اطرافيان باعث مي شود تا به ديگران وابسته شوند، در صورتي كه احساس مي كنيد فرد سالمند به اين مشكل دچار شده است براي جلوگيري از پيشرفت اين مشكل بايد از روانشناس كمك بخواهيد تا راهكارهاي لازم را در اختيار شما قرار دهد.
احساس ارزشمنديدر دوره اي كه فرد سالمند ناتوان مي شود عزت نفس خودش را از دست مي دهد و احساس بي ارزشي در او به وجود مي آيد . بر اساس نظريه اريكسون احساس بي ارزشي كه در فرد به وجود مي آيد ممكن است تحت تاثير ناتواني هاي حال حاضر فرد و هم چنين نارضايتي او به خاطر از دست دادن فرصت زندگي باشد.


در اين شرايط فرد احساس حسرت و نااميدي مي كند و حس مي كند از زندگي اش استفاده مفيد نكرده است و آن چنان براي او با ارزش نبوده است و ديگر فرصتي ندارد تا بتواند اين شرايطش را جبران كند.
فكر كردن به اين موضوعات باعث مي شود تا سلامت روان سالمند با مشكلاتي رو به رو شود و در صورتي كه احساس كرديد سالمند در اين شرايط قرار گرفته است و اين مسئله ناراحت مي باشد بايد به مشاور مراجعه كنيد و از او كمك بخواهيد، هم چنين با استفاده از راهكارهاي ديگري مانند مشورت گرفتن از سالمندان و يا كمك گرفتن از آن ها مي توانيد حس خوبي را در آن ها ايجاد كنيد كه همچنان آن ها براي اطرافيان مفيد مي باشند و بودن شان در كنار اطرافيان لازم است.

منبع:كانون مشاوران ايران-نيازهاي رواني سالمندان ، وضعيت روحي و رواني سالمندان در ايران


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۲۱:۴۹ ] [ دكتر غلامي ]

اختلاف بر سر محل زندگي، دلايل و راه حل مناسب براي انتخاب محل سكونت
اختلاف بر سر محل زندگي با همسر يكي از مشكلات ديرينه در ميان زوجين مي باشد كه به خاطر دلايلي مانند وابستگي به خانواده، مصلحت شغلي و مواردي از اين دست با همسرشان به توافق نمي رسند. اگر چه از نظر قانون حق سكونت و تعيين محل زندگي با مردان است و زنان موظف هستند تمكين كنند.
در صورتي كه زن در محل زندگي اش آرامش نداشته باشد و قلب و احساسش در زندگي مشترك شاد و آرام نباشد مطمئن باشيد عواقب خوشي به همراه نخوهد داشت.
در اين شرايط زوجين بايد با همدلي و تفاهم لازم را داشته باشند تا بتوانند اختلاف مربوط به محل زندگي را حل نمايند و در اين شرايط با يكديگر همكاري و همراهي بيشتري داشته باشند.
هم چنين زوجين مي توانند در اين زمينه از مشاور كمك بگيرند تا راهنمايي هاي لازم را انجام دهد و راهكارهاي خوبي را در اختيارشان قرار دهد.
دلايل و راهكارهايي براي حل اختلاف بر سر محل زندگيدعواي بين زوجين به خاطر محل زندگي، دلايل بسياري دارد كه بايد ريشه يابي شود تا زوجين به راه حل مناسبي برسند. ممكن است خودتان به روش هاي مختلف براي حل اين اختلاف تلاش كرده باشيد اما گفتگو شما نتيجه بخش نبوده و نتيجه مشتركي به همراه نداشته باشد.
در اين شرايط بايد يك بار ديگر مشكلتان را مرور كنيد و به حل آن بپردازيد هم چنين از مشاوره ازدواج كمك بگيريد تا راهكارهاي لازم را در اختيار شما قرار دهند.
اختلاف بر سر محل زندگي، عدم تفاهم زوجينوقتي زن و شوهر در زندگي مشترك تفاهم نداشته باشند بر سر موضوعات مختلف با يكديگر به مشكل مي خورند كه يكي از آن ها دعوا بر سر محل زندگي شان مي باشد. ز
وجين در اين شرايط نمي توانند در مورد موضوعات مختلف به اشتراك و تفاهم برسند و به همين دليل در آينده مشكلات بزرگ تري با يكديگر خواهند داشت.
اگر در ابتداي زندگي هستيد و نمي توانيد در مورد مسائل زندگي با همسرتان به تفاهم برسيد بايد معيارهاي انتخاب همسر مناسب را مورد بازنگري قرار دهيد و از روانشناس و مشاوره كمك بخواهيد تا راهكارهاي لازم را در اختيار شما قرار دهد.
مشكلات با خانواده همسر
اختلاف بر سر محل زندگيدر بسياري از مواقع اختلاف بر سر محل زندگي، به خاطر مشكل با خانواده همسر مي باشد يكي از زوجين تمايل دارد نزديك خانواده خود باشد و ديگري ترجيح مي دهد به دليل مشكلاتي كه با آن ها دارد از آن ها دور باشد و زندگي مستقلي براي خود ايجاد كند تا از مشكلات فاصله بگيرد.


گاهي اوقات به خاطر دخالت اطرافيان در زندگي مشترك اين چنين مشكلاتي به وجود مي آيد.
با وجود اين چنين اختلافاتي در شروع زندگي مشترك، لازم است هر دو طرف در خصوص ميزان رابطه با خانواده همسر به نقطه نظر مشتركي برسند و در صورتي كه هر كدام از زوجين مخالفت كند و اصرار و انكار نمايد باعث بدتر شدن اوضاع و شرايط مي شود.
در اين شرايط هم زن و مرد بايد با ديد منطقي به مسئله نگاه كنند و به دنبال راه چاره باشند. در صورتي كه هر كدام حرف خودش را بزند و رفتارهاي خودمحورانه اي داشته باشد به رابطه آسيب بسياري وارد مي كنند.
وابستگي بيش از حد به خانوادهگاهي اوقات وابستگي زياد زوجين به خانواده شان، آن ها را با مشكلاتي رو به رو مي كنند در اين شرايط هر كدام از زوجين تمايل دارند تا نزديك خانواده شان زندگي كنند در نتيجه با يكديگر به تفاهم نمي رسند و با مشكلاتي رو به رو مي شوند.
وابستگي به خانواده بعد از ازدواج تا حدودي قابل درك مي باشد و هر كدام از زوجين حق دارند بعد از ازدواج با خانواده شان ديدار داشته باشند، اما در صورتي كه اين وابستگي در حد بسيار زياد و غيرقابل درك باشد بايد به طور دقيق مورد بررسي قرار گيرد و براي رفع اين وابستگي زياد اقداماتي صورت گيرد.

منبع:كانون مشاوران ايران-اختلاف بر سر محل زندگي | دلايل و راه حل مناسب براي انتخاب محل سكونت


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۱۸:۵۴ ] [ دكتر غلامي ]

بسيار مهم است كه هر شخصي در زندگي زناشويي اش آموزش هاي لازم را در مورد نحوه تحريك همسر ببيند و ياد بگيرد همسرش را تحريك كند زيرا اين امر در كيفيت رابطه جنسي و تحكيم خانواده بسيار مهم است. يادگيري نحوه تحريك براي زوج هاي جوان و كساني كه چند سال از زندگي مشترك شان گذشته است بسيار مفيد مي باشد. زيرا پس از گذشت مدت زماني از زندگي مشترك، هيجان رابطه جنسي كاهش مي يابد.
بسياري از مشكلاتي كه زوجين درگير آن هستند مانند طلاق عاطفي، جدايي و روابط فرا زناشويي يا خيانت به خاطر عدم آگاهي از نحوه ارضا كردن نيازهاي جنسي همسر مي باشد. توجه داشته باشيد كه رابطه جنسي تنها به دخول مربوط نمي شود بلكه توجه به مسائلي مانند عشق بازي و آگاهي از نحوه تحريك نقاط حساس بدن شريك زندگي تان از اهميت بسياري برخوردار است.
آناتومي هر شخص فرق دارد و به همين دليل بايد بدن همسرتان را به خوبي بشناسيد تا بتوانيد كيفيت رابطه جنسي را افزايش دهيد در اين خصوص كمك گرفتن از مشاوره جنسي مي تواند مفيد باشد و امكان شناخت بيشتر را براي شما فراهم كند.

آموزش عشق بازي و تحريك همسرنقش تنوع در رابطه جنسي و تحريك همسريكي از دلايلي كه باعث مي شود كه مردان حس تنوع طلبي بيشتري نسبت به زنان داشته باشد عموما به اين دليل است كه براي مردان بيش تر از زنان، تغيير رفتار جنسي محسوس و خوش آيند مي باشد. براي تحريك همسرتان بايد به تنوع در رابطه جنسي توجه كنيد زيرا اين موضوع از اهميت بسياري برخوردار است. 
هم چنين هر زني رفتارهاي جنسي خاص خود را دارد. يكي از بهترين مواقع در رابطه جنسي براي مردان در لحظه ارضا شدن، حالات چهره همسرش و هم چنين تن صداي او مي باشد و اين حالات در زنان متفاوت مي باشد.
سعي كنيد هر از گاهي مكان رابطه جنسي تان را تغيير دهيد در صورتي كه بتوانيد رفتارهاي جنسي خودتان را تغيير دهيد براي همسرتان مثل اين خواهد بود كه شريك جنسي جديدي را يافته است. تنوع دادن به رابطه جنسي بسيار اهميت دارد و تا حد زيادي به خاطر رفتارهاي جنسي متنوع در نظر مردتان جذاب مي شويد. 
پس سعي كنيد پوزيشن هاي متفاوتي را ياد بگيريد. زيرا داشتن يك نوع رفتار جنسي تكراري برابر است با يكنواخت شدن رابطه جنسي شما كه اين مسئله مشكلات بسياري براي شما در زندگي مشترك به همراه خواهد داشت.
نقش مخرب تظاهر كردن در كيفيت رابطه جنسييكي از اشتباهاتي كه زنان در حين رابطه جنسي انجام مي دهند، تظاهر كردن آن ها به لذت بردن از برقراري رابطه جنسي مي باشد، توجه داشته باشيد كه مردان اين مسئله را به خوبي متوجه مي شوند. در صورتي كه رابطه جنسي مصنوعي داشته باشيد اين امر باعث مي شود تا روابط زناشويي تان سرد شود. رضايت در زمان برقراري رابطه جنسي بين زوجين بايد دو طرفه باشد.


همچنين توجه داشته باشيد كه آشنايي با بدن زنان و نقاط تحريك آميز مردان در عشق بازي با همسر بسيار مهم مي باشد و باعث اين رابطه جنسي آتشين مي شود. زوجين در دوراني كه با يكديگر زندگي مي كنند بايد علايق، فانتزي جنسي و نقاط حساس بدن همسرشان را را بشناسند و ياد بگيرند كه چطور مي توان قبل از شروع يك رابطه جنسي همسرشان را به هيجان بياورند. اين امر بر روي رابطه جنسي آن ها اثر مي گذارد و كيفيت رابطه را افزايش مي دهد.
تاثير نحوه پوشش و ظاهر افراد در تحريك همسرآراستگي و مرتب بودن زن و مرد در صميميت زناشويي بين زوجين بسيار تاثير گذار بوده و اهميت دارد. هم چنين در اين خصوص اگر زوجين از عطر مخصوص استفاده كنند بر روي تحريك همسر بسيار موثر است. سعي كنيد بر روي علايق همسرتان حساس باشيد و هميشه آراسته و مرتب در كنار همسرتان حضور داشته باشيد.
عدم رسيدگي به ظاهر از عواملي است كه باعث سرد شدن همسر و كاهش ميل جنسي مي شود. براي تحريك همسر و انجام رابطه جنسي بهتر است زنان از لباس هاي تنگ، نيمه برهنه و آرايش با رنگ هاي تحريك كننده استفاده كنند. اين امر باعث جذاب شدن اندام شما براي همسرتان مي شود. هم چنين سعي كنيد از لباس هاي پوشيده اي كه برجستگي اندام شما را به خوبي نمايان مي كند براي تحريك همسرتان استفاده كنيد.

منبع:كانون مشاوران ايران-آموزش عشق بازي و تحريك همسر


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۱۱:۰۰:۳۱ ] [ دكتر غلامي ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب