?>
-      گلی شی      دانلود فیلم دوبله فارسی      نوید      ویپ چی      روز ۱۰۰      سازندگی و توسعه      هفت ستاره      روز 100      تیترفا      سینما برتر      ماه 360      -      -      قیمت روز      بلوک سبک      -      قرص تاخیری      آموزش تعمیرات موبایل      *      +      -      *      +      استخر پیش ساخته      تراست ولت      ردیاب موتور      *      صرافی تتر      بروکر فارکس      +      خرید کتاب تاپ ناچ      +      *      تحلیل اتریوم      -      فیلم هندی      *      -      -      .      +      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
همسرداري

همسرداري
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 234
دیروز : 150
افراد آنلاین : 1
همه : 98688
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

اختلاف سطح خانواده ها در ازدواج، اين فاصله ها را در نظر بگيريد
يكي از مسائل هايي كه در مسير قبل از ازدواج و بعد از آن در زندگي مشترك تعارض ها و مشكلاتي را به وجود آورده است اختلاف سطح خانواده ها در ازدواج مي باشد، خانواده هاي دختر و پسر از لحاظ هاي متفاوتي ممكن است با يكديگر اختلاف سطح داشته باشند كه نمونه هاي رايجي از آن ها اختلاف فرهنگي و اقتصادي مي باشد.
اين اختلافات از همان ابتدا باعث به وجود آمدن سوء تفاهماتي در ميان خانواده ها مي شود كه مسير ازدواج را براي جوانان سخت مي كند، اگر تمايل داريد در مورد اين موضوع اطلاعات بيشتري را كسب كنيد و با اهميت و تاثير اختلاف سطح خانواده ها در ازدواج آشنا شويد بهتر است اين مقاله را تا انتها مورد مطالعه قرار دهيد و هم چنين مي توانيد در اين خصوص از مشاوره قبل از ازدواج كمك بگيريد و با مشاور راجع به اختلاف سطح خانواده ها در ازدواج مشورت كنيد.
اختلاف سطح خانواده ها در ازدواج به چه معنا است؟يكي از فاكتورهايي كه در امر ازدواج اهميت بسياري دارد تفاهم و اشتراك خانوادگي در زمينه هاي مختلف اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي مي باشد ، در صورتي كه خانواده ها در اين موارد با يكديگر تناسب نداشته باشند با مقوله اختلاف سطح خانواده ها در ازدواج رو به رو مي شويم.
در صورتي كه خانواده ها با يكديگر اختلاف داشته باشندتعارضات زيادي در زمينه هاي مختلف مالي، اخلاقي، رفتاري، ارتباطي و غيره به وجود مي آيد براي اين كه شما يك ازدواج موفق داشته باشيد بايد با فردي ازدواج كنيد كه در اين جهات بيشترين همخواني را با شما داشته باشد، در اين حالت احتمال درك و پذيرش متقابل ميان شما و خانواده ها افزايش مي يابد و به خوبي شكل مي گيرد.اختلاف سطح خانواده ها در ازدواج و جنبه هاي مختلف آن
بر اساس مطالبي كه در بالا بيان شد اختلاف سطح خانواده ها در يك زمينه نمي باشد و جنبه ها و ابعاد متفاوتي دارد كه در ادامه مقاله هر كدام از اين جنبه ها را به صورت جداگانه مورد بررسي قرار مي دهيم.


اختلاف سطح فرهنگي خانواده هايكي از ابعاد اختلاف سطح خانواده ها براي ازدواج، اختلاف فرهنگي مي باشد، اختلاف فرهنگي در ازدواج مسائل بسيار گسترده اي را تحت تاثير قرار مي دهد و تاثيرات آن بر روي كيفيت ازدواج زوجين بسيار عميق مي باشد، در واقع اختلافات فرهنگي باعث به وجود آمدن اختلافاتي در زمينه هاي مختلف مانند عقايد، آداب و رسوم، سبك زندگي و روش هاي تربيتي مي شود.
زوج هايي كه در فرهنگ هاي متفاوتي رشد كرده اند و تصميم به برقراري زندگي مشترك دارند براي اين كه در زندگي با چالش هاي كمتري رو به رو شوند بايد قبل از تصميم گيري به ازدواج با مشاور ازدواج صحبت كرده و اختلاف سطح خانواده ها در ازدواج را مورد بررسي قرار دهند و در مورد مشكلات و چالش هايي كه ممكن است در آينده براي آن ها به وجود آيد بيشتر آشنا شوند و در اين خصوص آگاهي بيشتري كسب كنند، آن ها مي توانند به كمك مداخلات روان درمانگر مهارت هاي سازگاري شان را افزايش دهند تا در آينده پذيرش و انعطاف بيشتري در برابر تفاوت ها از خودشان نشان دهند.

منبع:كانون مشاوران ايران-اختلاف سطح خانواده ها در ازدواج، اين فاصله ها را در نظر بگيريد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱ آبان ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۴۲:۵۴ ] [ دكتر غلامي ]

يكي از بحث برانگيزترين مسائل در حيطه روانشناسي خانواده، ازدواج با فرد معلول مي باشد يكي از سوالاتي كه در كنار اين موضوع مطرح مي شود اين است كه حق ازدواج و تشكيل خانواده به عنوان يك انسان، براي فرد معلول تا چه اندازه مي باشد؟ بيشتر روانشناسان براي اين سوال پاسخ مشخص و ثابتي ندارند، البته نكته اي كه در اين جا اهميت دارد اين است كه افراد داراي نقص عضو يا معلوليت مشابه با افراد ديگر حق زندگي دارند.در اين شرايط شما بايد توجه داشته باشيد كه قرار است شما چندين سال زندگي مشترك را تجربه كنيد و بايد بدانيد كه راه يافتن به بسياري از نيازها به سختي امكان پذير مي باشد، قبل از هر تصميم گيري بايد با مشاوره ازدواج صحبت كنيد و بعد از آن تصميم نهايي را بگيريد.در اين مقاله به بررسي ابعاد مختلف ازدواج با افرادي كه دچار معلوليت هستند مي پردازيم.
مسائلي كه هنگام ازدواج با فرد معلول بايد در نظر داشته باشيدزماني كه فرد داراي نقص عضو است و به شما پيشنهاد ازدواج مي دهد بايد به مسائلي كه در ادامه بيان مي كنيم دقت داشته باشيد، شما بايد بدانيد كه قرار است با فرد به مدت چندين سال زندگي كنيد و به همين دليل بايد همه جوانب را براي انتخاب همسر مناسب و ضروري است را در نظر بگيريد و ابتدا معيارهاي انتخاب همسر مناسب را مطالعه كنيد و بعد به  مسائل زير توجه كنيد.

 در ازدواج با معلولين به چه مسائلي بايد توجه كردترحم كردن هنگام ازدواج با فرد معلولاولين و مهم ترين چيزي كه با مشاهده ازدواج افراد داراي معلوليت و سالم به ذهن مي رسد اين است كه احتمال ترحم از جانب افراد سالم وجود داشته است، مسئله ترحم بسيار مهم است و بايد هر دو طرف آن را جدي بگيرند، در اين شرايط با خودتان صادقانه باشيد و بينديشيد كه آيا پاسخ شما از روي ترحم و دلسوزي مي باشد؟در صورتي كه پاسخ به اين سوال به طور قطعي براي شما منفي نباشد بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه تمام عمر نمي توانيد با اين احساس در كنار همسرتان زندگي كنيد و بعد از مدتي نسبت به اين مسئله سرد خواهيد شد و بيشتر جنبه هاي منطقي در مقابل چشم هايتان نمايش داده مي شود، در اين شرايط آسيبي كه به طرف مقابل تان مي زنيد به مراتب شديد تر از يك پاسخ منفي در ابتداي راه است ضمنا توجه داشته باشيد كه طرف مقابل شما به عنوان يك انسان احتياجي به ترحم ندارد.زماني كه شما به او پاسخ منفي بدهيد او شانس ديگري خواهد داشت كه ارتباط عاطفي با فرد ديگر برقرار كند شما در صورتي كه اجازه داشته باشيد براي خودتان تصميم بگيريد كه عمري را با ترحم در كنار فرد ديگري زندگي كنيد اما اجازه نخواهيد داشت فرد ديگري را وارد چنين شرايطي كنيد و به جاي او تصميم بگيريد.
استقامت در برابر ديگران در ازدواج با فرد معلولدر صورتي كه تصميم گرفته ايد كه با فردي كه داراي معلوليت است ازدواج كنيد بايد خود را براي نگاه ها و رفتارهاي نامناسب اطرافيان آماده كنيد، اين مسئله از جانب ديگران غيرمعمول مي باشد و آن ها احساسات و نظرات خود را به صورت مستقيم و غير مستقيم به شما گوشزد خواهند كرد و به اين نكته توجه كنيد كه فشار رفتارهاي ديگران بسيار شديد خواهد بود آيا شما قادر هستيد در مقابل تمامي اين فشارها همراه همسرتان باشيد و به خوبي از او حمايت كنيد؟

توجه به منافع ثانويه هنگام ازدواج با فرد معلولفرد معلول ممكن است با توجه به منافع ثانويه به فكر ازدواج باشد، منافع ثانويه به اين معناست كه فرد بيمار به خاطر مشكلات جسمي و شرايط خاصش مورد توجه اطرافيان قرار گرفته و از معلوليتش استفاده مي كند تا به مقاصد خود برسد، در اين شرايط ممكن است طرف مقابل تان به دنبال اين باشد كه با توجه به شرايط جسمي اش با درخواست او موافقت كرده و در طول زندگي مشترك و موقعيت هاي مختلف از اين موضوع به نفع خود استفاده كند. در صورتي كه متوجه شديد طرف مقابل تان اين طور ويژگي دارد ابتدا بايد سعي كنيد كه اين ويژگي را از بين ببريد و بعد به ازدواج با او فكر كنيد تا تصميم درستي براي ازدواج بگيريد.

منبع:كانون مشاوران ايران-در ازدواج با معلولين به چه مسائلي بايد توجه كرد| ازدواج با معلولين


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱ آبان ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۵۹:۵۵ ] [ دكتر غلامي ]

اختلال نعوظ چيست؟ درباره ي نحوه ي فرآيند نعوظ آشنايي داريد؟ اختلال نعوظ يكي از مشكلات شايع جنسي در مردان است كه بسياري از مردان را درگير كرده و باعث آسيب به رابطه جنسي آن ها مي شود. در اين مقاله درمان و نكات مربوط به اين اختلال بيان شده است.
نعوظ طي دو مرحله ايجاد مشكل مي كند:
1)مرحله تشكيل نعوظ
2)حفظ و تداوم نعوظ
اختلال نعوظ امروزه يكي از شايع ترين مشكلات جنسي آقايان به حساب مي آيد كه تعداد زيادي از وقوع آن شكايت دارند. اگر شما نيز به اين مشكل مبتلا هستيد با ما همراه باشيد.
اختلال نعوظ چيست و چگونه رخ مي دهد؟مشكل ناتواني در نعوظ به اين معناست، كه مرد آلت سفت و آماده اي براي دخول نخواهد داشت. اگر اين مشكل به صورت دائمي به وجود نيايد ممكن است سبب آسيب هاي روحي و رواني بسياري براي هر دوي زوجين خصوصا مرد باشد.
اين مشكل مي تواند به علت مشكلات جسمي نيز باشد. به عنوان مثال اختلالات قلبي مي تواند موجب بروز عدم نعوظ شوند و يا حفظ نعوظ حين رابطه را دچار مشكل كند. پس نبايد نسبت به روند درمان را بي توجه باشيد.

اختلال نعوظ چيست و چگونه رخ مي دهد؟نعوظ چگونه رخ مي دهد؟ورود جريان خون به آلت تناسلي موجب سفت شدن آلت و آماده شدن آن براي دخول جنسي مي شود. افزايش ابعاد آلت و سفت شدن آلت همان نعوظ است.
علائم اختلال نعوظ در مردانتشخيص نعوظ علائم خاصي دارد. اگر در 75 درصد تا بيشتر فعاليت هاي جنسي خود متوجه عدم نعوظ و يا نعوظ ناقص آلت خود هستيد، شما به اختلال نعوظ مبتلا هستيد.
توجه ( اين علائم مربوط به رابطه جنسي دونفره مي باشد و خود ارضايي در آن محاسبه نخواهد شد.)

1)مشكل در رسيدن به نعوظ حين رابطه و دخول جنسي
2)وجود مشكل حين حفظ كردن نعوظ تا پايان رابطه
3)از دست رفتن سفتي و آمادگي آلت حين رابطه
اگر اين نشانه هارا به مدت 6 ماه و يا بيشتر شاهد بوديد، لازم است براي درمان آن به متخصص مربوطه مراجعه كنيد.
ريشه اصلي اختلال نعوظ در آقايانممكن است فردي در صبح دچار نعوظ شود اما براي رابطه جنسي هيچ نعوظي نداشته باشد. در اين صورت مي توان گفت ريشه مشكل اين فرد جسماني نيست و ريشه اي رواني دارد.
اگر مشكلات جسمي علت نعوظ باشد، به مرور زمان بوجود مي آيند و آثار خود را در مدت زياد نشان مي دهد اما اگر نعوظ بصورت كاملا ناگهاني و به يكباره براي شما رخ داد، ممكن است نعوظ شما ريشه ي رواني داشته باشد.
كمال طلبي و اضطراب عملكرد يكي از عواملي است كه موجب مي شود فرد تصور كند نعوظ خوبي نداشته و از رابطه لذتي نمي برد. همين مسئله مي تواند در بروز اختلال نعوظ عملكردي منفي داشته باشد.

منبع:كانون مشاوران ايران-اختلال نعوظ چيست و چگونه رخ مي دهد؟+ درمان


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۱۶:۱۹ ] [ دكتر غلامي ]

نشانه هاي رابطه بي سرانجام، ۹ ويژگي رابطه بي سرانجام
آيا از نشانه هاي رابطه بي سرانجام آگاهي و اطلاعي داريد؟ برقرار كردن رابطه عاطفي يك جز جبران ناپذير و تاثير گذار بر روي زندگي افراد مي باشد اما بعضي از روابط سرانجامي ندارند و چون سالم نيستند به هدفي نخواهند رسيد، همه افراد دوست دارند تا رابطه اي كه بر قرار مي كنند تا علاوه بر اين كه نياز هاي احساسي و عاطفي آن ها رفع  شود بايد به هدف مطلوب و مورد نيازشان برسند در غير اين صورت با مشكلاتي در اين رابطه مواجه خواهند بود.
اگر نشانه هاي رابطه بي سرانجام را بشناسيد به شما كمك مي كند تا در ارتباط با اين موضوع بهتر عمل كنيد و احتمال دارد در خصوص ادامه يا قطع رابطه دچار سردرگمي و ترديد شويد كه در اين مقاله نكاتي را بيان مي كنيم تا بتوانيد انتخاب بهتري داشته باشيد و تا حدودي از ترديد دور شويد.
اهميت آگاهي از نشانه هاي رابطه بي سرانجاماگر از ميزان جدي بودن و سرانجام رابطه خود با طرف مقابل تان اطلاعي نداشته باشيد در اين حالت فقط زمان خودتان و شخص مقابل تان را تلف كرده ايد و رابطه شما بيشتر به سمت وابستگي كشيده مي شود در اين حالت اگر خودتان هم بخواهيد به دليل وابستگي نمي توانيد اين رابطه را به پايان برسانيد و در نتيجه زندگي خود و طرف مقابل تان را تحت تاثير قرار مي دهيد و همه چيز به خصوص آينده خود را خراب مي كنيد و احتمال دارد به شكست عاشقي دچار مي شويد.
به سرانجام رسيدن هميشه به اين معني نمي باشد كه با يكديگر ازدواج كنند بلكه به اين معني است كه طرفين بتوانند با آرامش در كنار يكديگر زندگي كنند.
چرا افراد با وجود آگاهي از رابطه بي سرانجام در آن باقي مي مانند؟انسان به طور كلي موجودي است كه از تنها شدن و تنهايي مي ترسد و زماني كه با فردي وارد رابطه مي شود حتي اگر آن فرد با ايده آل او فاصله زيادي داشته باشد و بداند كه در كنار فرد به جايي نمي رسد اما با او ادامه مي دهد در اين حالت به شدت به او وابسته مي شود و ديگر نمي تواند به جدايي فكر كند و دل كندن از او برايش دشوار و سخت خواهد شد، هر چه زمان بيشتري با يكديگر باشند وابستگي در ميان آن ها بيشتر شده و باعث مي شود تا به اتمام رابطه فكر نكنند.


نشانه هاي رابطه بي سر انجامنشانه هاي رابطه بي سرانجام به شما مي گويد كه رابطه اي كه در آن قرار داريد براي شما موفقيت آميز است و مي توانيد در آن بمانيد يا خير، در اين مقاله برخي از اين نشانه ها را بيان كرده ايم:
نشانه هاي رابطه بي سرانجام، علاقه يك طرفه از جانب شمادر صورتي كه وارد رابطه اي شده ايد كه عشق و علاقه شما نسبت به طرف مقابل تان بسيار بيشتر مي باشد در اين صورت نمي توانيد به سرانجام مطلوب و موفقيت آميز اين رابطه فكر كنيد زيرا شخص مقابل به اندازه شما نسبت به ادامه اين رابطه تمايلي نخواهد داشت و ارزش و اهميت اين رابطه را درك نمي كند.

منبع:كانون مشاوران ايران-نشانه هاي رابطه بي سرانجام | ۱۱ ويژگي رابطه بي سرانجام


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۳۲:۲۹ ] [ دكتر غلامي ]

خواستگار داشتن و دادن پاسخ مثبت به وي و همچنين شك و ترديد در ازدواج از مواردي است كه در زندگي هر يك از افراد ممكن است رخ دهد و تصميم گيري در مورد آن كار راحتي نيست و نياز به مشورت و صرف كردن وقت زيادي مي باشد. 
ز طرف ديگر شك و ترديد و دودلي اين تصميم گيري را براي افراد سخت تر كرده و باعث مي شود ازدواج افراد به تاخير بيفتد. اكثر مردم در رابطه با ازدواج كه يكي از تصميم هاي مهم آن ها در زندگي مي باشد دچار شك و ترديد و دودلي مي شوند. 
شك در انتخاب همسر| ترديد در انتخاب خواستگارپيدا كردن علل و عواملي كه باعث شك و ترديد در ازدواج مي شود مي تواند شخص را در اين امر مهم ياري كند تا راحت تر بتواند تصميم گيري كند. بنابراين در اين مقاله به بررسي دلايل مهم شك و ترديد در ازدواج پرداخته مي شود. شما مي توانيد با مراجعه به مراكز مشاوره، قبل از ازدواج، شك و ترديد خود را برطرف كنيد و با اطمينان بيشتري تصميم خود را به ازدواج با فرد مورد علاقه تان بگيريد.
به خاطر داشته باشيد كه شك و ترديد پيش از هر انتخابي عادي مي باشد ولي نبايد نگران باشيد، با كمك موارد زير و مشاور قبل از ازدواج مي توانيد بهترين تصميم را بگيريد. 


ترديد در ازدواج 1. تصور غيرواقعي از ازدواجبسياري از افراد ذهنيت بسيار وحشتناك و غير قابل باوري نسبت به ازدواج دارند و به نوعي تصميم گيري در مورد ازدواج را بسيار سخت و مشكل مي دانند. لذا به همين خاطر اين افراد در گفتن تصميمات مهمي مانند ازدواج دچار شك و ترديد و دودلي مي شوند. يكي از عواملي كه اين افراد را در تصميم گيري ازدواج دچار مشكل مي كند، نگراني آن ها در مورد آينده ازدواج ايشان مي باشد.
 آن ها با فكر كردن به اين مسير بلندي كه مي خواهند در زندگي طي كنند دچار اضطراب و استرس مي شوند. اين افراد مي خواهند نسبت به اين تصميم مهمي كه در زندگيشان گرفته اند اطمينان خاطر كنند و ضعف و ترسي كه غالبا با آن روبه رو مي شوند از عدم اطمينان آن ها در تصميم گيري براي ازدواج نشأت مي گيرد.
سعي كنيد با توجه به رمان ها و فيلم ها درباره زندگي آينده خود تصميم نگيريد و به واقعيت و مشكلات زندگي واقعي فكر كنيد.

منبع:كانون مشاوران ايران-ترديد در ازدواج و نگراني براي انتخاب همسر آينده


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۶:۴۲:۳۰ ] [ دكتر غلامي ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب